Bussireisile lapsega, teemapargid

Tere,

plaanime lapsega suvisele bussireisile minna. Sihtkohaks mõni Euroopa teemapark - näiteks Legoland vmt On siin kellelgi kogemusi, kui palju jääb reisifirmade poolt organiseeritud reisidel teemaparkides olemiseks aega. Reisikonsultant ei oska seda praegu öelda, samas tuleks suvine reis juba ära broneerida. Aga 4 tundi Legolandis? Või Kolmardenis? Tundub vähevõitu ju. On kellelgi kogemusi nt Tensi lastereisidega? Soovitate?

Jah, omal käel läheks küll, kui autojuhtimisega sinasõber oleks. Autoreisi palun seega asemele mitte soovitada :))

paljud bussireisid mis pakutakse sisaldab reeglina ühe suurema pargi külastuse ja külastusaeg väga piiratud.. Foorumitest paistab, et korralik lõõgastus suures pargis nagu Legoland, Disneyland, Europark nõuab terve päeva või isegi 2 päeva.. Mina valisin sel suvel külastuseks Berliini lähedal asuva Tropika pargi:

http://www.tropical-islands.de/en/visitors/tropical-islands-virtual-tour.html?tourcat=A&tourid=

sinna korraldatakse bussireise, kuid mina soovitaksin ikkagi omal käel...

Pakun ainult 1 variantidest: Lennukiga Berliini, seal välja magada, järgmisel päeval ntx loomaaed (üks parimaid Euroopas), pealelõunal parki, rongiliiklus on korralik, esimesel õhtul pargis võiks niisama jalutada, seal saab majutus telgis või apartamentides.. Õhtul on ka show, järgmisel päeval osta juurde lastenurga või aquapargi pileti.. pealelõunat lennujaama.. keskmine eelarve, mis sisaldab transa (lend+ rongid), sissepääse, toitu - 3000 meie raha..

Käisin eelmisel aastal Tenisreisidega bussireisil Berliini troopikapargis. Pargis oli ette nähtud aeg 3-4 tundi ja peab ütlema, et sellest piisas küll. Käisin koos lastega ja isegi lastele järkus sellest ajast. Kuid ma usun, et lõbustuspargis, kus on palju erinevaid atraktsioone ja pikad järjekorrad nendeni, siis seal jääb 3-4 tunnist kindlasti väheseks. Disneylandis võib ühe atraktsiooni järjekorras kuluda üle poole tunni.