Bussirent

Oskab keegi soovitada mõnda rendifirmat, mis rendiks bussi, mis on natuke suuremate mõõtmetega:

Kunagi aastaid tagasi sai renditud bussirent.ee-st mitu aastat järjest Mercedes Sprinterit, mis oli täpselt nendele kirjeldustele vastav. Sellega oli pikki (tuhanded kilomeetrid) vahemaid hea läbida, kuna bussis oli vähe rohkem ruumi ja inimesed ei pidanud istuma nagu karbis vaid käis pidev melu.
Paraku bussirent.ee on oma Sprinterid ümber teinud nii, et istmed on vastamisi ja taha on ehitatud magamiskoht vms. Pikki otsi üksteisele otsa vahtides ju ei sõida.
Guugeldades leidsin ainult ühe firma, mis sarnasetele omadustele vastavat bussi rendiks pakub, aga äkki on veel mõni...

Soovitan 16-kohalist bussi - http://www.arvald.ee/?sub=2&ss=8
Pole küll MB Sprinter, aga pikemateks reisideks siiski keskmisest parem ja mugavam buss.

Soovitus hea, kuid 16-kohalise bussi peab võtma koos juhiga, mis kindlasti ei ole kavas. B-kat on piiriks.

Oskab keegi soovitada ?

Soovime oma seltskonnaga 27 inimest sõita Belgiasse o8 juulil ja tahame rentida väikebussi koos kahe juhiga. Minek läbi Soome- Rootsi, tulek Poola kaudu. Planeerime kokku olla 9 päeva. Oskab keegi soovitada kust oleks võimalik saada normaalne buss juhtidega ja hind peaks olema soodne, me keegi ei ole eriti rahakad.
Iga vastuse eest tänulik.
Katy
sunnuntay@gmail.com

Buss kuhu mahub 27 inimest ei ole enam väikebuss :)
Aga võta mõni telefonikataloog või vastav internetikataloog, otsi üles ettevõtted kes tegelevad reisijate veo või busside rentimisega ja saada oma küsimus neile.

Kindlasti saadetakse hulganisti pakkumisi millega edasi tegeleda ja millest veel ehk saad ka hinda alla kaubelda.

Suurema seltskonna puhul sai aastaid tagasi üks Eurotuur tehtud nii, et rentisime 2-korruseline bussi koos juhtidega. II korruse sai istmetest puhtaks visata, kuhu läksid siis madratsid ja magamiskotid. I korrus oli puhtalt peopanemise koht. Väga chill (tundus toona).
Muidugi arvestada tuleks, et nii suure seltskonna puhul peab marsruut kindlalt paigas olema ja kellegi personaalseid soove mingi sihtpunkti osas täita ei saa. Lisaks seltskond peab olema pigem nooremapoolne, kes on valmis bussis magama ja mõningaid ebamugavusi taluma.
Paraku ei ole enam ühtegi kontakti anda, kust infot küsida. Äkki Google abiks...

Matkabussi rent

Kas keegi oskab soovitada odavalt rentida matkabussi või on äkki kellegil endal olemas ja soovib rentida 2 nädalaks augustikuus?
Plaan on minna Itaaliasse 4kesi (mees ja kaks last).

hakkasin just tegelema Chevy Van Expressile sõiduplaanide koostamisega - imeilus auto seest ja väljast - ise ei kasuta kogu resurssi ära ja maha a nagu ei tahaks müüa. 6+1 kohta, kõrge. Kellel konkreetne huvi - 50 29592

Tänapäeval on olnud juhuseid, et on seltskond tellinud Bussi ja siis alles kohapeal on selgunud, et selle bussiga ei tohigi näiteks Stockholmis(Berliinis, Kopenhaagenis jne.)sõita. Viimati oli kuulda, et mingi seltskond Augustovist juba tagasi saadeti, sest juhil polnud aimugi, et ta peab Poolas olema käibemaksukohuslane:)
Et kuidagi teemas püsida, siis 35 kohaline Euro4 on odavalt pakkuda pikemate euroopa reiside jaoks.
arvi@matti.ee

leidsin huvitava hinnapäringu võimaluse, kus võimalik nii juhiga rendibussi päringu kui ka autorendipäringut teha. lased teha pakkumise, valid välja ise sobivaima pakkumise. lehe aadress oli www.ehind.ee