Cameron Higlands Malaisias

Tere!

On teist keegi käinud Cameron Higlandil? Ma planeerin sinna trippi aga kogemata kombel olen reisi kokku pannud nii, et saabun pühapäeva päeval ja lahkun teisipäeva varahommikul. Plaanisin esmaspäeva jätta piirkonnaga tutvumiseks aga nüüd avastan, et kõik teeistandused on esmaspäeviti suletud :(. Kuidas seal sellega on, kas ongi nii, et värav kinni ja sisse ei pääse, või saab siiski territooriumil jalutada, loodust nautida ja ilusaid pilte teha? Ainult et need teemajad on suletud?
Tänud kes oskavad vastata :)
Evelin

Me käisime Cameron Highlands'is veebruaris ning külastasime BOH-i teeistandust. Kuna me ei soovinud korraldatud ekskursiooni ja kindlaid kellaaegu, siis sõitsime Tanah Rata'st kohaliku bussiga istanduse teeotsa ning sealt kõndisime ca 4km istandusse. Väga ilus tee ja umbes poole pealt hakkavad paistma vaated istandusele ning jalutad teepõõsastest mööda. See tee on kindlasti avatud ja seal saab eemalt vaateid imetleda ning pilte teha. 


Istanduse territooriumi ees oli küll valvuri putka, seda kas sealt lastakse läbi ka esmaspäeval, kahjuks kommenteerida ei oska. Aga proovige neile kirjuada, meie kogemus Malaisiast näitas, et e-kirjadega saab seal väga edukalt toimetada.  

Ma olen samamoodi teinud - bussiga teeotsa ja sealt jalgsi üles. Allatulles enam nii palju entusiasmi polnud ja kui siis mingi auto kinni pidas ja küsis, et kas me küüti tahame, siis kasutasime juhust :)

Tänud! Ma saatsin tõesti Bharati teeistandusse kirja ja õnneks on see koht avatud iga päev :) Kohe kergem hakkas. Ma juba vahepeal mõtlesin, et loobun Cameroni minemast, sest ükskõik mida googeldasin, kõik olid esmaspäeviti kinni.