EvelinM

Uus kasutaja, liitus Tripiga 1 aasta tagasi
0 meeldimist
2 postitust / 4 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Vaatasin Qatari lehelt - viimane lend Helsingi- Tartu on ikkagi tühistatud. Nüüd tulid uued lennuajamuudatused, selle kohta tuli ka Mytripilt teavitus aga seal ka kirjas, et viimane lend tühistatud. Selle eest raha ei tahetud. Ühesõnaga nagu ma aru olen saanud, siis kui lihtsalt lennuajad muutuvad, siis tuleb teavitusmeil ja kõik toimib  endiselt, aga kui lennufirma muutub, siis lihtsalt tühistatakse reis :(. Ja maksa. Maksime ära 2x27.-, helistamine Qatarile läks maksma 15.-, Mytripile 34.-. Põhimõtteliselt oleme juba 100.- lisaks maksnud :(. Aga lend on ikkagi tühistatud, uusi pileteid pole ja kontakti saabki nendega vaid helistades. Nii ja vaatasin nüüd otse Qatari lehelt ka piletite hindu. Kui mul tookord läks ühele maksma u 680.- (kuu aega varem oli 100.- odavam), siis sealt on 842.-. Ja kui korrutada see kahega, siis on summa ikka päris suur. Ja Finnairiga olen ka suhelnud, need ei saa midagi teha, ütlevad, et pean ikka ühendust võtma Mytripiga. Nüüd leidsin, et FB-s on nad ka olemas, kirjutasin, nädal aega ootasin vastust, ise muudkui aga hallootasin, (andsin endast märku) ja siis tuli mingigi, et vastust, et oodaku me veel, neil on kiire ja teenindavad esmajärjekorras neid kliente, kelle lend väljub 48 tunni jooksul. No eks ma ootan siis, mis mul muud üle jääb. :)

Ma uurisin ka Qatari lehelt otse tookord, mis hinnaga need piletid tulevad aga sry - hinnavahe oli meeletu. Ma ütlen ausalt - minul jääks siis lendamata, kui ma peaks hakkama pileteid otse lennufirmadelt ostma :(.

Aga peamine mure on see, et Mytrip pole siiamaani mulle isegi uusi lennupileteid saatnud, kuigi maksime lisaraha ära. Nad ei suvatse üldse kirjadele vastata :(

Meie lähme ka veebruari keskel. Tallinn - Istanbul - Kuala Lumpur. Sealt kohaliku bussiga Cameron Highlandile, sealt omakorda bussiga Penangi saarele, kus siis võtame siselennu ja lendame Langkawile. Kuigi sinna saaks ka praamiga aga jumal seda teab, kas lainetab või mitte, pärast mul süda paha :D. Langkawilt siselennuga Singapuri ja siis koju tagasi. Aga olles nüüd googeldanud KL bussijaamu, olen leidnud vaid ühe Terminal Bersepadu Selatan. See jääks meil hotellist 15-20 km kaugusele. Kas keegi teab, on veel KL-is bussijaamu? Targem oleks vist pilet varakult ära osta, pärast äkki kohapealt ostes polegi kohti või saab kohad bussi tagumisse otsa...

Tänud! Ma saatsin tõesti Bharati teeistandusse kirja ja õnneks on see koht avatud iga päev :) Kohe kergem hakkas. Ma juba vahepeal mõtlesin, et loobun Cameroni minemast, sest ükskõik mida googeldasin, kõik olid esmaspäeviti kinni.