Caorle või Lido de jasolo?

Plaanis minna juuli keskpaigas, kolme lapsega. Kuidas sel ajal ilm on? Kui head on rannad? Plaanime võtta hotelli koos hommikusöögiga. Millised hinnad võrreldes meie omadega. Tahaks veel tagasi minnes läbi hüpata Veneetsiast.  Oleme oma väikebussiga,kuidas Veneetsiasse sel juhul kõige paremini jõuda. Igatahes, kõik kohane info on teretulnud.

 Olen käinud pigem juuli lõpp-augusti algus Lido di Jesolos paar korda. Olime rannast 500 m matkabussi kämpingus. Vesi vähemalt 26 kraadi. Rand madal ja laste jaoks sobiv. Vesi oli siis puhas ja Veneetsia oma solgiga jääb piisavalt kaugele. Õhk 30 ligi aga eestlasele peaks sobima. See sõltub paljuski hoopis konkreetsest inimesest. Hindasid väga ei kommenteeri aga pakun, et supermarketis väga kallis pole. Käisin mingi 10 aastat tagasi.

 Alternatiiv on kas raudtee või parklad, mille juurest paadiga Veneetsiasse sõidutakse. Nende parklate puhul müüakse sulle edasi-tagasi pilet. Meie parkla viimane paat startis tagasi juba 20.00. Seega jäi õhtune melu nägemata. Nüüd kasutaks vist pigem seda parkimismaja. 4-5 inimese puhul ostad sa kõigile eraldi paadipileti, mis oli tolla mingi 10.- Eur nägu. Sellisel juhul polegi Veneetsia parkimismaja enam kallis. Säilib vabadus liikuda sulle sobival ajal.
 Lido di Jesolost käib ka mingi laev Veneetsiasse aga jälle see pilet ja sõltuvus graafikust.
  Minu jutule lisaks loe veel otsingust. Veneetsiast on mitu teemat: https://trip.ee/search?q=Veneetsia

Veneetsia parkimismaja oli 24-ks tunniks vist 28.- €. Praegu leidsin hinna 32.- €. Parkimismaju on paar erinevat, hinnad samas järgus. Selle eest saad muretult otse Veneetsia äärde parkida Piazzale Roma ega pea hakkama ostma veelgi eraldi pileteid , et kuskile kohale jõuda. Kui on minibussitäis rahvast on see seda enam rentaabel. Lisaks on aeg vaba, tuled-lähed nii nagu tahad ega ole sõltuv paatidest või veebussidest.

Kui Tronchettsse parkida ja sutsukene lisaks jala käia saab veelgi odavamalt.
http://www.veniceparking.it/en/find-parking/Venezia%20Tronchetto/