Casa Havannas

Millistes Casades olete Havannas ööbinud ja palju maksnud? Kas olete maksnud ruumi eest või inimese pealt?

Casa Luis Miguel, soovitan! Maksis 30 CUCi öö kahele, söögid eraldi maksta, 4 CUCi hommiku- ja 8 CUCi õhtusöök.

Kuidas nende casadega kontakti saab, kui soov mõni öö ette broneerida? Hispaania keelt ei oska, seega kas oskab keegi soovitada öömaja, kus kindlasti inglise keelega vähemalt hakkama saab?

Osadel casadel on ka oma kodukad olemas ja nende omanikud enamasti räägivad ka mingil tasemel inglise keelt. Samas, kui soovid mingit ülevaadet valikutest, siis kasuta Cuba-Junky lehekülge. Seal on natuke pilte ja seletavat teksti. Kui soovid rohkem teada saada, siis kirjuta Pototole, kes on nö. oma mees Havannas. Vastab kõigile Kuubat puudutavatele küsimustele ja aitab nii kuis võimalik. Teda soovitavad nt. LP Thorn Tree inimesed ja ta on seal ka ise päris aktiivselt esindatud. Ma ise olen ka temaga suhelnud, vastab suht kiirelt (1-2 päevaga). Tema abiga bronnisin endale ka nt. Casa Luis Migueli ja veel mõned kodumajutused. Enamasti on hinnad per tuba. No ja loomulikult võid leida vihjeid nt. LPst, ma ise soetasin endale Cuba Moon Handbooki, kuna osad arvustused hindasid seda Cuba LPst paremaks.

vot seda nimetan ma asjalikuks nõuandmiseks :) suur aitäh! mis kohti/vaatamisväärsusi kindlasti soovitad havannas külastada? mis kuurorti puhkamiseks?

Minu jaoks oli oma mees Havannas Leo Martin (kohalik noormees). Tema meiliaadress on leo@casaparticularcuba.org. Aitas esimesel hommikul Havannas kogu reisimarsruudi Kuubal paika panna, jagas igasugu soovitusi ja reserveeris vajalikud kodumajutused. Väga asjalik sell. Soovitan. Mul on ka tema pakutavate majutuskohtade nimekiri üle Kuuba olemas pluss mõned isiklikud reisi jooksul siginenud kontaktid. Kui huvi on - võin jagada.

Sooviks küll kõikvõimalikku infot ja majutuskohtade nimesid ka. Aga kahjuks homme pealelõunat juba minek. Oleks tore,kui jõuaks mulle enne info edastada: riinavesso@hotmail.com Kas see Leo oli seal kohalik või eestane, jäi arusaamatuks?

mul suur huvi Sinu poolt pakutava info vastu - märtsis kuubale minek :) e-mail on: muhvi29@hotmail.com. Tänud ette, kui viitsid maili teele panna :)))