Cebu pacific lennupiletite ostmine

Ma ei oska osta CP kodulehelt lennupileteid. Nimelt on seal alates tänasest nn PROMO hinnad, mis on reklaamitud justkui oleksid kõik sise- ja rahvusvahelised lennud 50% odavamad tavahindadest. Kahjuks tundub mulle, et tegelikult on need ikkagi tavahinnad või siis isegi kallimad. Kas ma saan õigesti aru (soovin osta siselende märtsiks)? Imelisi hindu, millest siin foorumis kirjutatake (20 eurot lend või odavamad) pole ma veel kohanud, kuigi olen pidevalt CP kodukat jälginud. Võib olla tasub siiski veel oodata . Võimalik, et teen aga midagi valesti. Kui nii, siis mida konkreetselt. Palun abi.

Travel periodi märkasid? 16.03.2016-31.05.2016.
Proovisin suvalisi siselende ja pea pooltele pakkus 50% discounti (edasi-tagasi ca 50 eur).

Kas on kogemusi selles osas, et selliseid häid pakkumisi tuleb veel, mis on algusega 1. märtsist? Aega on ju koguni 4 kuud. Kas tasub mul oodata või mitte? Praeguseks on paljudele lendudele ka piletid välja müüdud. Mina planeerisin sõitu 4. märtsist, aga kirjas on "unavailable". Märkasin, et eelnevatel aastatel on olnud pakkumis ka jaanuari alguses. Puudub kogemus, kas sellised promo-hinnad on juba pool aastat ette ?

Meie oleme oma veebruari 5 lennust 4 saanud soodusega. Passida tuleb. PROMOsid on päris tihti nädalavahetustel. Aga kindlasti on neid Filipiinide pühadel. Järgmine on 30. novembril. Ja usun, et tuleb passida ka jõuludel ja Uuel aastal.Meil on puudu Hong Kong Manila.