Chiang Mai ja päevatripid

Tere, vahvad tripikad! Oleme kaaslasega minemas veebruari lõpus Taisse ja plaanis ka 3 päeva Chiang Mais (piletid olemas).

Soovime teha muuseas päevatrippi Doi Inthanon'i rahvusparki (kosed, templid, mäetipp). Palju on infot eelbronnimisega tuuride ja juhiga rendiautode kohta... Soovime leida tuuri/juhi koha pealt... aga küsimus... Kui lähme füüsiliselt koha peal reisibüroosse/ööturule, siis kui tõenäoline on leida tripp kohe järgmiseks päevaks? Ehk on kellelgi soovitust mõne konkreetse tuurikorraldaja/autojuhi suhtes? Eelistaksime nö privaattuuri, et saaks reha rohkem peatusi ja ehk ka traditsiooniliselt rajalt kõrvale kalduda. Kui kellelgi on kogemusi/soovitusi/reisiblogi selle piirkonna kohta, siis palun jagage ;)

Laura

Saab ikka järgmiseks päevaks. Nad on vägagi klienditeenindusele orienteeritud, ise ostsime tripi pühapäeva varahommikuks ja tegime seda laupäeva õhtul kl 23. Kui soovite teha vaid ühe päevatripi, siis pigem soovitaks Kuldset kolmnurka. Doi Inthanon on küll lähemal ja vähem sõitmist, kuid kõrgeim mäetipp on põhimõtteliselt metsa sees, nii et vaateid naudite hoopis mujalt (Kuninga ja Kuninganna pagodade juurest). Privaattuuri kohta ei oska soovitusi anda, kuid need nn mitte-privaattuurid on tavaliselt 8-12 inimest ning on täiesti ok. Tasub lugeda Tripadvisorist soovitusi reisikorraldajate kohta, paljugi sõltub sellest, kes grupile giidiks satub. Öelge trippi broneerides, et soovite väga head giidi ja pigem otsustage oma sihtpunkt selle järgi, millisele tripile on teie poolt soovitud päeval minemas kõige parem/jutukam/muhedam giid.

0
0

Pole mingit probleemi järgmiseks päevaks leidmisega. Linn on pakkujaid täis. Doi Inthanoni suhtes hoiataks veel, et tipp pole mitte ainult metsa sees, vaid võib sõltuvalt ilmast olla ka pilve sees, mispuhul sealt puudub igasugune vaade. Ise sattusin sinna just säärase ilmaga. Ei kahetse, aga mootorrattasõit mäele oli märksa huvitavam kui tipp ja kõik selle ümbruses. Vaatamisväärsuste poolest oli vahetult Chiang Mai linna taga asuval Doi Suthepil huvitavamgi daytrippida - Wat Phra That, cloud forest, hmongi külad jne.

1
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased