Chicago O'Hare--->Midway. Kuidas?

Tere,

Kas keegi oskab palun aidata, kuidas saada Chicagos O'Hare lennujaamast Midway lennujaama. Lennuk maandub mul 14:20 O'Hares ja uus tõuseb juba 16:15 Midwayst. Palun abi lahendue eest.

Ette tänades, Ott

Kas aega napiks ei jää? Kõigest 1 h 55 min. Ainuüksi linnulennult on lennujaamade vahe 25 km. Ju siis pead taksoga üritama.

0
0

Uus lend tõuseb ikka 18:15

0
0

Tänud vastamast.

Seda õnnestus mul juba ise ka lugeda, aga kas ma ka sellega jõuan? Kui karmid seal turvavärgis on? Võtavad väga kaua? Sest juba ainuüksi rong võtab aega 2h. Kas sealt mingeid lennujaama transfeere vms pole ? Netist leidsin ainult kesklinna viivad firmad. Palju muidu takso maksta võiks?

0
0

Takso sõiduhinna kalkulaator andis hinnaks koos jootrahaga (15%) 57.30 USD ja ajaks 36 min. http://www.taxifarefinder.com/main.php?city=Chicago

0
0

Sul võib väga kiireks minna. O`Hare pole miski tilluke lennujaam. Kuu aega tagasi läks mul immigratsiooniametnikust ja koos pagasiga tollionust möödapääsemiseks täpselt poolteist tundi. Sõltub samaaegselt sissetulevate lendude ja hetkel tööd tegevate immigratsiooniametnike arvust. Samuti sellest, kui umbsed on parajasti kiirteed. Võta takso, hind ei tapa.

0
0

Tänud vastamast,

Takso pole samas ka teab mis odav, aga ega kahjuks miskit muud varianti pole. Pagasiks on mul õnneks ainult käsipagas(seljakott/või väike kohver). Loodan siis parimat sealt minema saamisega. Midway on siis palju väiksem? Palju enne reisi kohal peab olema?

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased