trip-krainetrip-ukraine-dark
China Eastern - kogemusi?

Tere, otsin siin juuliks LON-SYD/MEL liinil soodsaid pileteid, kuid enamasti midagi alla 600GBP ei paista. Nõüüd aga avaldas leht www.travelsupermarket.com firma China Eastern lennupiletihinna, mis on küllalt uskumatu. Ajal, mil LON-KUL maksab airasiaga 480GBP, küsib China eastern LON-shanghai-SYD lennu eest vaid 454 GBP (8200eek). On kellelgi antud firmaga kogemusi? Käsi tahaks kohe piletid ära broneerida, aga ettevõtte veebilehed just ei veena seda tegema. UK turule mõeldud http://www.chinaeastern.co.uk/ on väga algeline, nende teine leht http://www.flychinaeastern.com/ on vähe pädevam, samas lennupiletite hindu tsekata ei saa, kuna Book now nupp nagu ei funka. Kahtlane? Mhmm. Samas suht soodne. Augustit ka ei taha nagu oodata, mil Lon-Kul on 149 GBP.

Hiinas kohapeal lennates on China Eastern väga ok firma. Suht uued lennukid, stjuardessid suutsid isegi mõned sõnad ingl keeles rääkida.

Please note: The price has changed since being displayed on your search results. Your booking will be processed at the most recent price, shown above. Nüüd tean küll, miks on olemas kuri väljend T*-hiinlased. Veeb näitab pileti hinnaks 454, bronnides tuleb aga 300GBP otsa sellele. Jääb ära

China Easterniga www.wefly.co.uk lehel London-Shanghai-Sydney 13juuli oli 8 200 eek teisipäeval. TÄna aga (neljap) on taaskord üle 700gbp. krt.

Ja sai ära ostetud 13jul Lon-Sha-Syd Chinaeasterniga travelpartnerist. Bookinghouse pakkus hinnaks 7900, travelpartner 7700. Lisaks veel juurde ära ütlemise võimalus ning väike teenuspakett. kokku 2 piletit 16500 eek

China Eastern on siseliinidel täiesti korralik firma. Arvestades Hiina administratiivset võimekust ja kontrolli, siis ka usaldusväärne. Isegi siseliinidel olid turistiklassis istmevahed sellised, kus jalad mahtusid ära, teenindus korralik ja lennukid uued.

Olen nendega Hiina sees korduvalt lennanud, väga normaalne firma. Tõsi, mu lemmik Hiina firmadest on China Southern, seda just uute Airbus'de, maitsva toidu ja hea teenindusega.