Cimber Sterling firmaga lendamine.

Ootaks tagasisidet antud firmaga lendanutelt. Endal oleks sihtkohast tagasi Eestisse tulles esimene lend vaja andtud firmaga teha ja tahaks teada, kas saab sellele firmale loota jne.

Olemuselt üsna korraliku teenindusega odavlennufirma, mis lendab suurematele lennuväljadele. Jäi meelde sellega, et sai plekkpurki pakendatud veini osta. Pardajakirja lugemisel tuleb taani keele oskus kasuks.

Tähele tasub panna ka seda, et soodsamad hinnad on neil ilma pagasita. Näiteks kui sul on mõne broneeringusüsteemi kaudu ostetud pilet, kus esimene lend on Cimber Sterlinguga ja teine näiteks Estonian Airiga, siis võib juhtuda, et lennujaamas hakatakse pagasi eest lisatasu küsima. Samas see, kas pagas on hinnas peaks sul e-pileti peal juba ilusti kirjas olema. Sellised kombineeritud piletid ostetud Estonian Airi lehelt peaks minu taeada pagasit sisaldama, aga samad lennud ostetult Cimber Sterlingu lehelt võivad pagasit mitte sisaldada.

Olen paar korda lennanud. Kuna äraantavat pagasit polnud, ei pidanud juurde maksma. Muidu asi täiesti toimis ja meenutused positiivsed.