Columbus Travel ja G..P. Adventures. Kas keegi on kasutanud?

Columbus Travel pakub oma kodulehel Seiklusreise G.A.P. Adventure kaudu. Sihtkohtades (hetkel on huvi Tai vastu) tunduvad olevat huvitavad tegemised ja grupid on mõnusalt väikesed? KAs keegi on neid kasutanud? Millised on muljed nende usaldusväärsusest? Kas kõik lubatu toimib? KAs teenuste eest tuleb tasuda ette või kohapeal?
Ühesõnaga, kasutanud andke tagasisidet.
Tänud juba ette asjalike kommentaaride eest.

Olen korra kasutanud, jäin väga rahule. Kõik toimis ja grupp oli mõnus. Ise suhtlesin nendega otse. Ma ei tea, kas Eesti büroo mingit vahendustasu võtab, aga odavamalt see ka vaevalt teeb. Selliseid seiklusreise korraldavaid büroosid on mitmeid, aga GAP on üks odavamaid mu meelest. Arvestama peab muidugi seda, et juba eelmisel suvel kurtis grupijuht, et mitmeid reise on majanduslanguse tõttu ära jäänud.

...G.A.P Adventures'iga. Võtsin neilt otse ja jäin väga rahule. Eestis müüvad neid edasi mõned bürood nagu Estravel, Union Travel, Columbus, ja üldiselt peaks saama sama hinnaga, sest neil on ette nähtud % edasimüüjale. Kohapealsed maksud on enamustel reisidel, vt. http://www.gapadventures.com/faqs/general/#what-is-a-local-payment