Conegliano

Tere!

Mida huvitavat oleks vaadata Conegliano ümbruses? Oleme juuli alguses kolm ööd selle linna lähistel ööbimas, üks päev kulub prosecco tehase külastusele ja ilmselt linnaga tutvumiseks, kuid veel on vabat aega üle. Venezias on käidud, samuti on selleks ajaks Garda ja Como järvede ümbrused samuti külastatud.
Kogu trip on planeeritud nö staapidega, 3 päeva Garda lähistel, 3 päeva Coneglianos, 3 päeva Riminis ja 3 päeva La Spezias. Rimini on võetud plaani selleks, et ka naispere oma päikesevannid kätte saaks. Vahepealsed kohad Bologna, Ravenna, Ferrara jms on juba eelmisel korral külastatud.
Palun soovitusi Conegliano ümbrusesse.

Ette tänades!

Palju õnne, olete Venetos, mis on Itaalia üks kõige vaatamisväärsuste rikkamaid maakondi. Raske on ainult valida. Ilusad keskaegsed linnad seal lähedal on Treviso, Belluno, Feltre, veidi kaugemal Bassano ja Padova. Kui linnasid ei soovi külastada, siis on valikus veel näiteks mäed - Dolomiti Bellunesi - või siis Veneto kuulsad villad ("Ville Venete") nagu näiteks Villa Pisani ja teised Stra-äärsed villad.