Coral Travel "all in one extreme"

Viibime Türgis reisil ning võtsime läbi Coral Traveli endale lisaks ka väikse paketi “all in one extreme” mis maksis ühele inimesele 70€. Kindlasti ei soovita läbi selle reisibüroo seda teha. Meid ootas ees üks väga kaootiline päev. Astusime esiteks bussi, kus Coral Traveli esindaja meiega suhelda ei osanud, õnneks oli tal telefoni märgitud neli-viis lausat, mida meile näitas ning mingigi info edasi andis. Selle info kohaselt pidime me kohale jõudes saama edaspidised juhised instruktorilt inglise keeles.

Kohale jõudes laiutati käsi ja öeldi, et teie probleem, et vene keelse grupiga koos olete, nemad meile tõlkima ei hakka.

Nii see päev läks, mitte ühtegi instruksiooni meile, kui samalajal teised ohutus nippe õppisid. Selle paketi sisse kuulusid rafting ja bagging, mille kohta oleksin ma väga enda turvalisuse tagamiseks infot soovinud. Lisaks ei teadnud me paljude muude asjade kohta infot, söömine, tualeti pausid, fotode/videode soetamine- lõpuks olime me lihtsalt pettunud ning lõime ka käega, sest kedagi ei huvitanud meie kohalolu. Coraltravel ise endal süüd ei näe, et nemad meid vene keelse grupiga kokku panid ja meid sellest ei teavitanud.

ma ei oleks nii kriitiline :)

kohalikud ajadav seda teemat - reisibürood sisuliselt edestavad vaid infot ja edasi võiv vee 1-2 lüli olla . Raftinguga seal on üldse kes kuhu baasi sattub . Ebameeldiv kindlasi , üllatav ainult et seal raftingu baasis teile ei leitud inglise keelse sissejuhatuse vähemalt

0
6

Coral Traveli kodulehel on küll tuhnides leitav infokild, et suheldakse inglise VÕI vene keeles, aga kui ikka ühe turismifirma esindaja ega nende kasutatavad instruktorid-giidid üldse inglise keeles ei suuda suhelda, siis kahtlemata üllatab see kliente ebameeldivalt ja vastav info on hea teada neile, kes selliste firmade teenuseid kasutada ei soovi ning tulevikus Coral Travelit seepärast väldivad.

5
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased