Cork ja ööbimine

Läheme augustis kahekesi Corki ja plaan on sealkandis ringi tuuritada, rohkem küll linnast väljas kui linnas. Jama on ainult see, et saabume Corki lennujaama alles peale kella üheksat õhtul ja järelikult oleks vaja kuhugi lähedale öömaja saada. Lennujaama hotellid tunduvad veidi kallid (tegu siiski tudengitega) ja läheduses väga ju ööbimiskohti ei olegi. Olen mõneb B&B kohad leidnud, enamvähem hinnaga ja umbes 4-10 km lennujaamast, siis peaks ju takso võtma?? Ühesõnaga ehk oskab keegi soovitada mõnda kohta Corki lennujaama lähistel või siis rääkida, kui kaugel linn ise lennujaamast asub ja kuidas oleks sinna hilisel ajal minna. Kindel ei saa ju ka olla, sellest et lend ei hiline ja me jõuame üldse keset ööd sinna. Ülejäänud reisil plaanime ööbida odavamates (noorte) hostelites või siis lahkete inimeste juures (CS).

Kõik soovitused ja kommentaarid on oodatud. Ehk mõni eestlane Corkis oskab nõu anda?

Cork on suht räpane ja mõttetu linn. Õhtul ja augustis on raske vist mingit odavamat öömaja leida. Soovitan Eestis ette ära broneerida !!!!

0
0

mina õppisin Corkis paar nädalat ja linn sai päris armasaks, ei olnud ta nii räpane miskit. soovitan läbi teha kõikvõimalikud sealtalgavad ringreisid mööda Iirimaad, need on päris asjalikud. öömaja kohta ei oska nõu anda, sest olin peres, seda pere aga ei soovitaks, lisaks elasid nad kesklinnast päris kaugel. Kui ma ei eksi, siis lennujaam küll väga kaugel ei olnud.

0
0

ise elame corkis 3.kuud. kihvt linn on kyll nagu eesti mastaabis tartu. alguses elasime ka hostelis, nyyd on juba oma elamispind.

hostelitest soovitan enam bru bar hostelit. see asub kesklinnas mccurtain street. hinnaklass: 6voodine tuba- 15€ per nägu private room - 25€ private room ( 2in.) ehk siis 50€ üks öö kahele kõik toad on ensuite ehk sul on olemas tualett ja dušš oma toas. ilus ja puhas oli kyll yhiskondlik köök ja puhkeruum esimesel korrusel on baar ka, täiesti mõistlik koht. üks kord nädalas on live muusikat ka.

lennujaama lähistel pole kahjuks ööbinud, aga kesklinnas on neid hosteleid kyll. kui tulete ndv, siis soovitan ette bronnida. nädala sees on kohti alati.

pädevad hostelid on veel: kinley house sheilas hostel hinnaklass enamvähem sama, aga toad näevad veidi vanemad välja, kui bru baris omas.

kui teil väga kriis elamispinnaga, siis võite ühendust võtta +3530876877650 andke teada, kui corki sattute, võime mõnes pubis mõned õlled teha:)

tervitades martti

0
0

lennujaama l2heduse p2rast ei ole vaja muretseda.. liinibuss k2ib kella 11ni 6htul ja toob teid seal sydalinna, bussijaama. kui takso v6tta, siis kesklinna toob takso teid 20 eur max ma arvan - pole ise kunagi taksoga kesklinna tulnud, sest meie majapidamine on lennujaama ja kesklinna vahel. corkis v6ib sattuda vahvate jazzi 6htute otsa teatud pubides, aga parem veelgi kui s6idate natu linnast v2lja. eriti ilus on minu meelest cork-kerry vahepealne ots (n2iteks kui teeksite yhe p2eva killarney jaoks, siis s6it bussiga edasi-tagasi piletiga ei ole eriti kallis, aga vaated bussi aknast on p2ris hingematvad + killarneys saate teha jalutusk2igu/ekskursiooni muckross parki, mis on fantast iga ilmaga). mis paiku muidu tulete? kui v2ga h2tta j22te, siis minu number on +353877945362 nautige oma puhkust siin :), mariliis

ps! tundub, et martti numbril on yks null yleliia - seepeaks olema +353876877650 minu meelest :)

0
0

ps! s6idan homme tagasi eestisse, nii et martti vast aitab kui vaja... j6udu igal juhul ja loodan, et teil on ilmaga 6nne :) mariliis

0
0

Tänan kõiki soovitajaid ja martti tundub, et sinuga võtame küll ühendust:D kasvõi niisama. Esialgsed plaanid on siis: paar päeva killarneys ja paar päeva bantrys ja siis viimased päeva Corkis. Hetkel on ööbimine Corkis veel lahtine, nii et võtan need soovitatud hostelid ette siis! Ajavahemik, mil me seal reisime on 20-27 august.

Mis selle ilmaga siis on? Ma olen aru saanud, et tuleks end võimalikult ilmastikukindlalt varustada?

Tänud veelkord!

0
0

Oomaja suhtes voiksite ka vaadata nt www.hospitalityclub.org voi www.couchsurfing.com

0
0

Tere, on plaanis novembris minna Corki.Ise elan Belfastis hetkel. Kas oleks toredaid eestlasi seal, kellega kohtuda ja koos dringile ehk minna? samuti, kas teab keegi ehk toredaid tuure golfitamiseks:) T

0
0

Oskaks keegi vastata või mind kuidagi suunata jalgratta rendi koha pealt Corgis st. kui palju see päevas maksta võiks ja ehk mingi veebiaadress.

0
0

aega on sellest reisist küll palju möödas, aga mõned kommentaarid. Meie saabumisega Corcki 2007 august, saabus sinna ka suvi. Ehk nagu kohalikud väitsid esimesed ilusad ilmad. Nii et meie "vihmavarustus" oli pigem nuhtluseks, sest igal õhtul lõpetasime päikesepistega :D. Corkist läksime kohe Killarney´sse ja järgnevad päevad külastasime sealset rahvusparki, mida soovitan absoluutselt külastada, eriti jalgratastega. Linn ise on ka nunnu. Sealt edasi Bantry- väga tore väike linnake. Esmapilgul igav, kuid kui küsisime kohalike käest (mitte tourist info), kuidas mäe otsa saaks... siis juhatati kätte maaliline vaateplatvorm. Siis edasi Blarney.. castle ja värk... ei olnud väga eriline ja siis Corki- mis osutus suht pettumuseks, kuna sattusime sinna veel pühapäeval. Ööbimisest soovitaks Killarney noortehostelit (nimi ei meenu.. oli mingi Neptunes...)- väga hipilik ja lahe koht. Ja ka Corkis leidsime ühe noortehosteli, mis oli ka hea.

Meenutused on igaljuhul super head sellest reisist!

0
0

Oskan nii palju öelda, et mul s6branna ööbis Cork'is hostelis, 15 Euri. Majale oli kirjutatud Drink&Sleep , allkorrusel oli baar ja ülal sai ööbida. Hommikul sai kohvi teha jne ning internetivõimalus oli samuti hinna sees, et 15 euri pole üldse paha :) suht bussijaama läheduses pidi olema

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased