Costa Brava -Santa Susanna

Tere1 kas keegi minemas top10 pakkumisega teisipäeval?

Tere. Oleme ise hetkel Santa Susannas kui soovite infot millegi kohta siin.

0
0

Oi kui tore :) siis kysiks kyll , mida seal huvitavat oleks lähiymbruses ja kuidas yldmulje on? Kaugel rand, missugune jne, eelistame jala liikumist :) Ymberringi kohvikuid? vaatamisväärsusi? köigest huvitavast vöiks kirjutada,kui aega :) ette tänades. Muidugi see transfeerijutt huvitaks, aga te vist ei oska öelda. Info hirmutav, et kui maha jääte, siis ... :) loodame et pääseme ilusti :)

0
0

Ma ise ka minemas omme sinna kanti aga mitte selle top10ga,mis kartused selle transfeeriga oli.

0
0

Tere. Meie läksime skytaveliga. Oli ka transfeeriga mingi jama et oleks peaaegu maha jäänud. Aga meid polnud lihtsalt nimekirjas. Koha peal Santa Susanna hotelli kõrval suur pood Carrefour ja selle ümber poode nt Sprinter kuhu soovitan kindlasti vaadata. Väga head hinnad! Meie käisime nt terve päev Barelonas. Rongiga ostad pileti edasi tagasi ligi 10 euri. Ennem kui rongi peale astute kindlasti pilet!!!! Otseselt kontrolli polegi aga mahatuleku kohtades (v.a üks koht) on väravad ja muidu välja ei saa.

Loret de Maris käisime ära. Tahtsime minna sõitma klaasist põhjaga laevaga, et kalu vaadata. Kahjuks seda ei läinudki toopäev välja. Loret de Mari tuleb sõita 2 peatust rongiga R1 ning Blanesisse. Rongipeatusest tuleb võtta buss suunaga Loret de Mar ja hind 1.85 pilet. Loret de Maris kõndida randa ka sealt peaks väljuma. Seal veel matkarada päris pikk ja väga ilus. Seda soovitaks minna vaatama.

Sõidavad ringi sellised väiksed rongid rannapiirkonnas. Sellega saab tasuta liikuda aga kui ta läheb mägedesse tuleb pilet osta. 4,5 euri

Käisime jala mägedes ära kui ka selle pisikese rongiga. Need rongid liiguvad ringi väga tihti.

Marianne

0
1

Jah ma eelmisel kevad ka seda kõrvalt nägin kuids skytravel oli unustanud transfeeri ära ja oli probleeme aga kuidagi saadi ikka hakkama,aga kuidas ilmad on seal pragu

0
0

U kella 18.00 kaob päike ära ja läheb jahedaks. Jakk kaasa. Päeval u 22-25 kraadi.

0
0

Rand väga lähedal, oleneb mis hotell muidugi. Kohvikuid, suveniirikaid jalaga segada.

0
0

Tänud Marianne! Loodame et tuleb tore puhkus :)

0
0

Tere,kas keegi seal kandis hetkel?sooviks teada kuidas ilmad hetkel?

0
0

Kas kellelgi kogemusi, kas Girona lennujaamas Rayanairi lennult jõuab kindlasti Lloret de Mari bussile? Lennuk jõuab hilja ja Lloret de Mari läheb päeva viimane buss. Kas on kogemusi, ehk on kuidagi võimalik transfeeri bussile saada, kui transfeeri nimekirjas ei ole?

0
0

Buss ootab viimaselt Ryanair'i lennult saabujad ära. Vähemasti oli see nii eelmise aasta mais.

0
0

Meie läksime skytaveliga . Hotell oli Alhambra 3* ootuspärane, transfeer toimis. Paaril korral suhtlesin meili teel teenindajaga, vastused olid kiired ja ammendavad.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased