trip-krainetrip-ukraine-dark
Costa Daurada

Hei, kas keegi on käinud Hispaanias Costa Dauradas. Horizon Travel pakub hea hinnaga loteriimajutust, kellegil on äkki kogemus? Kuulsin et see sihtkoht on populaarne ennekõike vene rahvuskaaslaste seas, kas see vastab tõele? Milline on hinnatase, võrreldes näiteks Kreekaga, Hispaania puhkusesaartega? Tänan ette info eest!

Esitasin veidi aega tagasi sama küsimuse, sest tahtsin minna. Sain vastuse, et Costa del Sol on parem.

Costa del Soli kahjuks augustis otselennuga minna ei saa. Mulle pakub huvi Barcelona, see on Costa Dauradale lähedal. Hei, kommenteerige kes on CD käinud!

Barcelona iseenesest väärib vaatamist. Kommentaarid olid, et teenindus on kehvem.

Einoh käidud on seal küll, aga kesse enam mäletab.Midagi nii erilist kah polnud. Loteriiga saad ilmselt Jaime I mis on kiirtee ääres või Cala Fonti mis on linna servas vaiksemas kohas. Samas mitmed asjad on käe jala juures(kuni 200km) nagu Gaudi ja Dali kunst, kui see huvitab. Hinnatase oli siis mõned aastad tagasi kreekaga täiesti võrreldav. Venelasi siis polnud.

Barcelona on vaatamist väärt!

Tulime just äsja Horizondiga Costa Dauradast.Tundus et vähemalt pooled puhkajatest olid meie ümber venelased, vähemalt rannas.Rand väga ilus liivarand ja Playa Park hotellile sisuliselt üle tee. Horizont oma eestikeelseid ekskursioone kokku ei saa, nii et tuli käia venekeelsetel Barcelonas ja Moncerrati kloostris.võib ka ingliskeelse valida, aga see osutus kolmkeelseks.Bussiring Barcelonas ,30 minutit La Sagrada Familia jaoks,olümpiastaadionit selle eest põhjalikult ja kaua.Gooti kvartalis paar tundi, mis on ilmselgelt vähe.Soovitan iseseisvalt elektrirauteega Barcelonasse minna.Rong läheb Costa Dauradast 10 km kauguselt linnast Tarragonast.Käisime Tarragonas ka, ilus puhas linn roomlaste ehitatud hoonete ja amfiteatriga.Bussiühendus Costa Dauradaga iga poole tunni tagant. Päev Moncerratis oli selle suve ilusaim, seda kaljudesse ehitatud kloostrit peab ise nägema ja kogema.Vaata augusti "Kodukirja!"Torrese veinikelder jäi küll sujuvalt ära,kuigi raha oli sama eestikeelsega,aga venelasi veinikeldrisse ei viidud ja nii jäime ka meie sellest ilma. Lo-ga nõus,"Barcelona on vaatamist väärt", aga aega tuleb võtta rohkem.

Koguge raha ja minge Costa del Soli parem. Otselennud varsti algavad sinna taas. Barcelona ja selle ümbrus on ikka saast võrreldes Päikeserannikuga. . . . Trip.ee parandas postitust keeleliselt ja järgmise keelelise kolepostituse kustutab!