Viimased kommentaarid

Soovitan lugeda foorumis olevaid postitusi.
Eriti toon esile kasutaja ixxx muljed, pildid ja nõuanded.
Tänud suured.
Alustada soovitan ikka Nizzast endast,sealt juba edasi suunduda vastavalt püstitatud marssruudile.
Kõik oleneb,kui suured reisihuvilised olete ja mida vaadata tahate,milliseid elamusi saada ja kui palju kulutada planeerite.
Kindlasti Cap , Eze, Monaco vähemalt 2 päeva.
5 päevaga on raske kõike vaadata ja avastada.

Aprillis peaksid hinnad veel soodsamad olema, kuid soovitaksin mõnd Inglaste promenaadi äärset hotelli.Eeldusel,et kui plaanite ikka paar päeva Nizzas kohapeal ööbida.Lihtsalt mugavam ja rannale lähemal.
Hotelle on palju igale maitsele. Alates 250- 300EUR 5 ööd.Soodsaim vanadest promenaadi äärsetest hotellidest on Royal, kuid vana ja kulund ja pensionäride lemmik. Aprillis hinnad 600-800EUR 5 ööd , West End 600-800EUR, Four Point Sheraton.500-800EUR ,Hotel Suisse alates 800 EUR

Samas on igati sobilik ööbida uues Suite Hotellis.Asub lähedal lennujaamale.
Tuba 30m2 sisustuses kööginurk, veekeetja,mikroahi,korralik vannituba vanni ja dushikabiiniga ja veel eraldi wc. Hinnad algavad 395EUR 5 ööd aprillis
Hotell on puhas ,uus ja korralik.Väga hea on hotelli poolt pakutav tasuta trantsport lennujaama.Julgen soovitada ,sest sellist hinna ja kv. suhet mujalt ei leia.Suite Hotel Nice Aerport on hea valik, kui ei otsi prantsuse sharmi vaid tahad lihtsalt kusagil mugavalt ja soodsalt ööbida.
Restorani ei ole hotellis, on Boutique Gourmande, kui juhuslikult on süüa vaja.Hommikusöök 12EUr, paljude arvates mõttetu- kuigi mina nii ei arva, ikkagi on hea enda päeva alustada värske masinakohvi ja erinevate suupistetega.

Maja poolt pakutakse keeksi ja kohvikeetjaga valmistatud kohvi.Asuvad respa letil-keegi pakkuma ei hakka tuleb soovi korral julgelt võtta, tõsi küll papptops ei meelita jooma.
Aknast avaneb vaade Park Phonixile.Parem on olla lahe poolsega vaatega toas ja kõrgemal korrusel.Aknast paistavad seisvad, saabuvad ja lahkuvad lennukid.
Müra läbi ei kostu, ega ole segav.

Autoga liikuda on kindlasti mugavam,kuigi ühistrantsport ajab asja ära.
Aga peale kella 22 nn linnaliinibussid enam ei liigu.
Rongiühendus hea ja lihtne.

sama error, ei saagi midagi osta.

Barcelona on vaatamist väärt!