Csa airlines

Tere!

Kuna EA-d ei usalda, Airbaltic`us ei saa olla kindel, kas saab soodsalt edasi-tagasi, kaalun Itaaliasse lennata CSA-ga.Kõne alla tuleks lend nii Rooma Fiumicino kui ka Milaano Malpensa.

Kellel on kogemusi CSA-ga võiks mulle vastata.

Lend peaks toimuma juulis. Kindlasti tahaks vastust suviste lennureisijate käest, millised on võimalused lennupileti broneerimisel, kas näiteks Juuni kuus on võimalik saada lennupiletit või tuleks broneering ära teha juba mais? Natuke kurvastab, et mitte ükski lennufirma ei paku hetkel eripakkumisi juuliks, kõik spetsiaalsed pakkumised on tehtud kuni juunini. Kas on lootust et tulevad eripakkumised või tuleb leppida keskmisest kõrgema hinnaga?

Siis küsiks mitu päeva kehtib broneering enne maksmist? See pidi sõltuma lennufirmast. AirBaltic nõuab makse teostamist 48h jooksul, aga kas on mõni lennufirma kes pakub broneerimise võimalust ka 7-ks päevaks? Tahaks lennu võimalikult varem kinni panna et siis olla kindel et kohta jätkub.

Check-in ja lennujaamaprotseduuridega probleeme pole, ühe korra olen juba lennanud ja tean kuidas käituda.

Juuli jääb kõrghooaega. Võib olla süvenev majanduskriis teeb hindades korrektsioone.

Olen lennanud CSAga nii Veneetsiasse kui Bolognasse. Prahas on mõnikord natuke ebamugav lendude vahe (liiga pikk), aga seni on lendude hind minu jaoks selle ootamise ära tasunud.Eelmine suvi oli CSAl ka väga ebamugav Tallinn-Praha graafik, kus hommikune lend läks Tallinnast juba 5:50st. Ei oska öelda, kuidas nende sellesuvine graafik välja näeb. Olen alati kasutanud CSA kodulehekülge, kus tuleb piletid ka kohe välja osta. Ei oska öelda, kaua nad bronni hoida lasevad juhul, kui pilet agendi käest osta. Kui tunned mõnda reisiagenti, on alati võimalus lasta bronni niikaua uuendada, kuni enam maksmist edasilükata ei saa. Eelmine suvi lendasin Bologna-vahet nii mais kui juulis. Juuli piletid ostsin mai lõpus (kui õigetsi mäletan) ja sain hea hinnaga. Kui ei ole täpse kuupäeva peale minek, siis CSA koduleheküljel saab kuupäevadega mängida ja näha millal odavam, millal kallim lennata on. Üldiselt olen maksnud edasi-tagasi lennu eest kuskil 4000EEK kanti, mõnikord vähem, mõnikord natuke rohkem.