Delhist bussiga Mcleod Ganjisse

Hei!

Kas keegi oskab soovitada turvalist bussifirmat netis millega Delhi lennujaamast Mcleod Ganjisse sõita?

Tänud ette vastajatele

Konkreetne küsimus jääb vastamata, aga 1 üldisem vastus bussiteemal on, et ise olen kasutanud redbus.in busside broneerimise tarbeks.

0
0

Üldiselt kohalikud soovitavad kasutada osariigile kuuluvaid bussifirmasid. Olevat täpsed, kindlalt väljuvad ja suht turvalised, sinna konkreetselt HRTC. Väljuvad üldiselt Kashmiri gate juurest, kas ka lennujaama juurest läbi tuleb, ei ole kindel. Kui valid redbus.in lehelt 2+2 AC bussi, siis need on euroopalikud viisakad bussid. Maksmisega on seal lehel küll veits keeruline, Eesti kaartidega ma ei saanud, aga MakeMyTrip lehelt sain osta paypaliga, see toimis hästi.

0
0

Julgen kahelda, kas mõni buss sind otse Delhi lennujaamast Dharamshalasse viib. HRTC läheb jah Kashmiri gate juurest aga see on väga pikk sõit ja HRTCga saab olema küll riiklik aga väga askeetlik kogemus, milleks valmis panna. Olen korra sõitnud nii Mandisse, Himachal Pradeshis, mis ei ole Dharamshalast kaugel. Nn Volvo sleeperitele, saad osta kohalikelt "tuuroperaidorite" käest. Tiibetlaste linnaosas Old Delhis Majnu Ka Tillas, võid küsida ka mõnest hotellist infot, kas nad saavad nende piletitega aidata. Kui talvel-kevadel lähed, arvesta, et öösel võib miinusesse tõmmata, nii et vaheta päevane T-särk ööseks käpikute, jope ja suusamütsi vastu.

0
0

Kas Kashmiri gate all mõtlete Delhis olevat metroojaama? Kui jah siis kas seal on mõne firma või riikliku ettevõtte putka kust pilet osta? Kas on mõttekas äkki taksoga lennujaamast Kashmiri gatesse sõita ja siis kohapealt osta alles bussipilet?

0
0

Samas jah. ISBT Kashmiri gate on google mapsis. Kohapealt peaks ikka saama. Redbus.in lehelt näed muidu bussi täitvust ka, seal näed soovitud ajale bussis vabu kohti, selle järgi saad arvestada

0
0

Kas oskab keegi soovitada Macleod Ganjis hotelli või hostelit mille lähedale jääb midagi peatänava sarnast kus on poode, söögikohtasid ja muud?

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased