dokumendid singapuris

hei kes on k'inud Singapuris?v'lisministeeriumi sait ytleb et Singapur on eestlatele viisavaba,kas on kellelgi kogemust,et piiril lisadokumente ei kysita ja kuidas Eesti passi suhtutakse..? t'nan

Kinnita, et jaanuaris oli täiesti viisavaba ja eesti passi vaadati ing tembeldati täpselt samuti nagu ka kõiki teisi passe. Piiril pakuti kommi, ausõna :)

Jah, ei kysita mitte midagi, ytlesin piiril vaid et olen jube vasinud sellest suurest lendamisest , onu vaid naeratas ja kysis kuidas ta mind aidata saaks ja kas mul muidu koik OK soovitas mul juua tassi teed mis pidavat aitama. Piirikontrol on igati lahe siin, ei ole vist nii palju eestlasi kainud ja veel siin riigis onneks marki tais teinud.Ja ilmad pole ka yldse pahad nagu raagitakse vaga kena igati siin! Nii et osta vaid pilet ja head lendamist!

tänan vastuste eest!Singapuris käidud ja soovitan kõigile!singapur on mega!

...kuidas on lugu Malaisiaga? Samuti viisavaba v6i viisa piirilt?

Malaisia on samuti viisavaba - 30 päeva oli minu mäletamist mööda. Lendasin Darwinist Singapuri ja sealt edasi rongi/bussiga üle Singapuri ja Malaisia Tai poole. Kuni Tai piirini probleeme polnud mittemingisuguseid. Kontrollitud, töötab :)