Dubaist bussiga Abu Dhabisse

Kas Dubai lennujaamast saab bussiga Abu Dhabisse

Päris lennujaamast ei saa. Bussijaam asub Deiras. Bussiliiklus Deira ja Abu Dhabi vahel on väga tihe. Sõidule kulub alla 2 tunni. Bussijaamast saab osta sõidukaardi, mis maksab 6 AED. Sama kaardiga saab sõita ka metroos. Raha saab laadida kaardile automaadist ja igast metroojaamast. Kaarti on lihtne ja mugav kasutada.

Lennujaamast vist sai ka.Mingi hotelli buss millega hotelli klientidele on soit tasuta ja teistele vist 25 AED.Tasub kontrollida

Tegelikult on lennujaan ja Deira väga lähestikku. Mõistlik on sõita taksoga, mis on odav.

Tänud abistajatele. Oleme kaks 60+ reisijat,aga mulle tõesti meeldiks kui saaks kohe lennujaamast. Inglise keel ei ole ka eriti hea.
Kust ma saaksin kontrollida hotelli bussi kohta.

Dubai DXB lennujaamast terminalist T3 peate kahe metrooga sõitma lähimasse bussipeatusesse. Info järgneva lingi pealt:
http://www.rome2rio.com/s/Dubai-Airport-DXB/Abu-Dhabi

Kui olete lennanud sinna Emiratese lennukiga siis on üldse tasuta transfeer Abu-Dhabisse.(iga 4 tunni tagant)
Kui soovite veidike soodsamalt siis peate Deira linnaossa saama ja sealt bussijaama otsima. Kuid, et Deirasse saada, siis vajate taksot , aga nagu eelpool mainitud, on takso tõesti soodne, kui te ei sõida juhuslikult mõnda teise emiraati.

Kaks aastat tagasi sõitsin ka Dubaist Abu Dhabisse, hinnaks jäi 50-60e (ei mäleta, mitu km sõit oligi, äkki 80-110km)

Mina sõitsin Deirast bussiga Abu Dhabisse 4.jaanuaril 2016. Astud bussi ja väljud Abu Dhabis. Kuna seal paberpileteid ei tunnistata, selleks on sõidukaart, millest oli eelnevalt juttu ja (mille võin Teile vabalt kaasa anda. Pilet Abu Dhabisse maksis 20 AED. On võimalik ka edasi-tagasi pileteid kaardile osta.

Tänan Trintsel. Saime täna piletid Riia-Abu Dhabi-Riia . Nüüd probleem lahendatud. Pilet maksis 246 eur Turkish Airlinesiga.