Easyjet Gatwickis

Küsimus selline: tean et nii Estonian Air kui Easyjet on mõlemad Gatwicki South Terminalis - poolteist tundi kahe lennu vahel peaks vist olema täiesti piisav aeg et Tallinnast tulles ümber istuda?

Tallinnast läheb Easyjet Stanstedi, mis on Gatwickist üsna kaugel. Pooleteise tunniga ühest lennujaamast teiste vaevalt kahjuks jõuad..

0
0

Siin ikka tõenäoliselt mõeldud, et EA Londonisse ja sealt edasi Easyjetiga. Kui EA õigeaegselt jõuab (irw :)), siis peaks olema aeg piisav.

0
0

just-just, kui estonian air õigeks ajaks jõuab :)

0
0

Oi sorry.. lugesin algusest kuidagi sujuvalt üle.. Ei oska kindalt öelda, aga ise Estonian Air'i piisavalt ei usaldaks. Gatwickist tulles on nt kolm tundi lend hiljaks jäänud ja tagatipuks Brüsseli kaudu läinud mul näiteks..

0
0

nõu problem - aga võta reisitõrkekindlustus. siis peaks ok olema.

0
0

Estonian Air'i peale ei tohi kunagi kindel olla..... mõtetu firma oma saamatuse ja ülbusega

0
0

Reisitõrkekindlustuse tingimustes olev vajalik minimaalne ümberistumisaeg on kindlasti pikem kui poolteist tundi. Mul viimati oli vist 4h.

0
0

on aga see probleem et kui need on eraldi broneeritud piletid, siis kindlustus seda ei korva, seda ma alles kindlustusest uurisin. Piletid peavad olema ostetud ühe paketina ja siis kehtub reisitõrkekindlustus.

0
0

kui lennujaam on ikka rahvast tais siis votab koik kohutavalt aega - pagasi katte saamine, turva kontroll, check in easy jet lennule jne. Suht kiireks laheb sul, kui voimalust on ma votaks ikka rohkem aega, pigem ootad lennujaamas nats kauem kui riskid et lennukist maha jaad. Ise olen turva kontrolli sabas istunud koige pikemalt tund aega, aga siis oli see va terrori oht ka koige aktuaalsem. Edu

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased