Easyjetiga Pariisi

Tere,
Kas keegi on käinud viimasetel aastatel easyjetiga Pariisis (ümberistumisega Berliinis)? Kuidas on olnud kogemused?
Plaan on minna detsembri kuus Pariisi, kasutades easyeti lende. Minnes on ümberistumise aeg 2 tundi ja tagasi tulles 4 tundi. Ei ole varem kunagi odavlende kasutanud. Kuulaks hea meelega teiste kogemusi. Foorumit lugedes leian rohkem sellistel teemadel negatiivseid kogemusi. Kas kellegil on ka kõik sujunud ja hästi läinud?

sõidan 3 detsembri õhtul Pariisi, läbi Berliini, ex paisatb siis!

Kui ükski lennuk hiljaks ei jää või lendu ei tühistata, siis on kõik ok.

Lennanud päris palju, ei ole Easyjetiga hilinemise ega ärajäämise probleeme olnud, see rohkem EA "lõbu" sellepärast EA-i ja Easyt omavahel ei kombineeri, pigem siis juba kõik otsad Easyga. Ja ausalt, mulle meeldib ka see, et saan lennukis ise omale istekoha valida, mitte, et mingi EA memm mind reg paika paneb.

Mina käisin poolteist aastat tagasi easyjet'iga Pariisis läbi Berliini. Kõik sujus ideaalselt ! Süsteem oli kerge ja kõik läks väga hästi. Viimane lend jäi tunnike hiljaks, kui ma õigesti mäletan, aga see ei tekitanud probleeme. Kui Sul on kaks või neli tundi ümberistumiste vahepeal aega, siis peaks küll kõik üsna sujuvalt minema =) Häid easyjeti elamusi !

Mina käisin eelmise aasta novembris easyJetiga tuuril - tallinn-berliin-rooma-pariis-berliin-tallinn
ei tulnud ette ühtegi äpardust ja hilinemist...olen veel mitmel korral easyjetiga berliinis käinud ja kõik on sujunud väga hästi

Olen Easyjetiga korduvalt lennanud, üle 10 minuti pole kunagi hilinenud.

Mina olen jällegi 2x Easyga lennanud, ühel koraal jäi 2h hiljaks. 50% hilinemisi seega :) Ühesõnaga, kõik oleneb ikkagi konkreetsest juhusest, mitte nii väga lennufirmast, kas jõuab või jääb hiljaks.

Endal hiljaks jäänud Berliin-Tallinn ots üle ühe tunni, järelikult on sel päeval hilinenud ka Tallinn-Berliin(juuni 2007)