Edasi-tagasi Veneetsiast Lake Como äärde

Lennupiletid on saabumise ja väljumisega Veneetsiast. Saabumise päeval aega pool päeva, siis 3 tervet päeva ja 5nda päeva hommikupoolik. Lisaks Veneetsiale tahaks külastada Lake Como ümbrust ja tõenäoliselt ööbida ühe öö seal. Sôit sinna aga mitmeid tunde võttev. Kas parem oleks lennujaamast võtta rendiauto, parkida ööbimiskoha juurde ja järgmine päev tagasi sõites lennujaama punkti tagasi viia või minna hoopis rongiga Milanos ümber istudes. Arvan, et autoga jõuaks kiiremini kohale, aga ei ole varem rentinud.

Miks sa Como äärde eraldi reisi ei tee, ma arvan sa leiaksid Veneetsiale lähemalt ka kohti mida külastada või on pigem eesmärk auto/rongisõit. Varem on siin ka mingeid sarnaseid teemasid olnud ja reaalsetelt selle reisi läbiteinutelt vastuseid, et kaua see autoga või rongiga tegelikult aega võttis, otsi võibolla saad kiired vastuseid.

1
0

Mõttetu sõitmine nii lühikese reisi jaoks. Eriti see edasi- tagasi osa. Üks ots ehk veel.

2
1

Jätaks selle Como mõneks teiseks korraks kui lend Milanost on. Veneetsia jaoks jätaks ainult kolmanda päeva õhtu ja neljanda täispäeva. Saabudes paneks rongiga kohe hoopis Garda poole ajama. Pole sugugi halvem kui Como, paljude arvates isegi parem. Verona linnatuuri saaks ka kuhugi ära mahutada, ehk tagasi Veneetsiasse minnes. Parim asi Itaalias rongiga liikudes on https://trenit.app/ Saad ka külavahe suksudele piletid sealt osta ja kõik perrooni numbrid, hilinemised ja värgid jooksvalt olemas.

3
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased