Eesti-Holland.Vahepeatus Poolas.

Plaan on siis paigas..lähme mehega Hollandisse, stardime 13juuli Eestist. Plaanime esimese peatuse teha Poola alguses Augustowi kandis. Selle kohta siis küsimus, et kas seal midagi vaadata/teha on? Jõuame sinna õhtul,siis tahaks pikast sõidust puhata, aga järgmiseks pooleks päevaks tahaks tegevust leida. Ja teise peatuse kavatseme teha Poola lõpus Wroclavis. Jõuame peale lõunat sinna ja siis sooviks ka midagi teha ja näha. Oleme öösel seal ja siis edasi Hollandisse. Bookisime Amsterdami hotelli ära. Keegi oskab äkki soovitada mõnda head klubi ja muid kohte kus kindlasti ära käia?

Ettetänades Kätlin:) Päikest.

Ei saa aru, miks Amsterdami läbi Wroclavi? Otsem tee ikka üle Frankfurt am Oderi. Kui hommikul väljute, siis õhtuks olete Warssavis.

Augustow on igati mõnus väikelinn. Paistab, et sinna on omajagu euroraha tilkunud. Jõel on võimalus erinevaid paadisõite nautida, jõe ääres ujuda või jalutada. Keskuses on renoveeritud pargid ja mõnusad väikesed kohvikud/poed. Üheks õhtuks on ta vägagi mõnus peatuspaik.

Rajukas jah,tegime ise vea. Ja otsustasime,et teist peatust ei teegi hoopis Poolas,vaid Saksamaal.Kuskil esimeses linnas,et vaatame seal ringi.

Imets,kas oskate ka hindasid öelda paadisõidule?