Eesti televisiooni kanalid UKs?

Tean, et saab umbes nii: maksad Eestisse paketi tasu, siis viid taldriku üle ja paned üles v ostad taldriku kohapealt, ruuteri jms.. Siis timmid õigele lainele.. Aga kellega täpselt liituda? Kui suur peab pann olema(osad ütlevad, et diameeter oluline, kuna tegemist ca 3000km kaugusega). Oskab keegi kogemust jagada? Tänud!

Tavaline pann, võtad viasatist värgid, sõlmid lepingu. Ja satelliit kust signaal tuleb ei asu eesti kohal vaid ekvaatori kohal, nii et pole tähtsust, kas püüad signaali eestis või inglismaal.

Kui oluline naiteks ainult ETV, ETV2, KANAL2, ning TV3, vota labi arvuti skysat tv, maksad 20 euri 3 kuud, ning pole mingeid taldrikuid vaja, lihtsalt neti olemasolu. Vaatan sellega nii Norras kui Tais eesti televisiooni.

Kasutan samuti juba aastaid SkySat tv ja väga rahul ja fb keegi reklaamis uut tv läbi neti, kus on võimalik ka näha tv6, kanal 11 ja muid kanaleid.

ViaSat on üldiselt hea valik ka väljaspool Eestit TV vaatamiseks ning pilt on hea. Head neti ühendust ei pruugi igalpool saada.

Siinpool kasutan Eestist eemal olles "Eesti Klubi" kommuuni teenuseid aadressil http://clubet.info/ . Küsivad mingi 8-a raha kuus. Uue kasutaja regamiseks peab olema klubi liikmest soovitaja ning kui huvi, siis võin selleks olla ( e-post: priis@hot.ee ). Allpool link ekraanitõmmiseni programmidest mida hetkel live streamis pakutakse: http://www.upload.ee/image/3858992/EestiKlubi.gif

ERR ning TTV kodulehelt saab miskit tsekata ja kui venest aru saab (PEH, Eurosport, Discovery, NatGeo vms.) siis vaata siia: http://en.glaz.tv/

Parimat, Aare

olen ka seda clubet.info teenust kasutanud. igati mõistlik aga alles hiljuti leidsin parema, kanaleid rohkem ja kvaliteet parem ja lisaks on neil telekava kohe seal samas lehel, mida clubet.info'l pole. ja telekava saab avada väga mugavalt, kui telekat vaatad, klõps kava lahti ja klõps kava kinni ning telekas käib edasi. kui kellegil huvi siis sinna saab läbi emaili wwwnolifer@gmail.com , kirjuta, et on huvi neti tv vastu. võib kirjutada, et soovitaja on aksel112 , saan seljuhul boonust (:

Päris mitmeid teenusepakkujaid on, kes pakuvad Eesti kanalite vaatamist välismaal. tv internetis - crap skysat - spets programmiga leiser - töötab veebis