Eestist (Euroopast) odavalt Curaçaole

Küsimus siis järgmine: kas keegi on Eestist või Euroopast otse Curaçaole lennanud. Ma käisin seal 2007. aasta juunis ja veetsin mõnusad 10 päeva, aga siis lendasin ma sinna Bogotást ja pärast 10 päeva Curaçaol läksin Bogotásse tagasi. On kellelgi aimu, kuidas oleks Curaçaole odav lennata, sest 18K ei tahaks eriti ühe otsa pileti eest maksta : S

Oleks 2009 september plaan sinna elama ja töötama minna mõneks ajaks. On kellelgi ehk sellega miskit kogemust?

Näiteks Amsterdami kaudu sain KLM-iga odvaimaks hinnaks edasi tagasi 603 euri, lendab ka Martinair, nii et uuri nende website.

0
0

Vaata www.lumi.ee mulle see just potsatas postkasti ja USAsse saab küll väga naljahindadega. Sealt edasi näiteks Miamist peaks juba suht odav olema.

0
0

@ Laanekas

Edasi-tagasi lennupilet ilma lennujaama maksudeta,

Lisada võid kindlalt ka kütuse lisatasu ning pole ta enam midagi odav.

0
0

Ahnii. OK siis. Ära seda varianti kasuta.

0
0

Võtmesõna on "Hollandi Antillide" nimes peituv Holland. Need saared on siiamaani Hollandi omad ning sellega kaasneb vajadus Amsterdami ja saarte vahel lennuühendust pidada. KLM ühendab meeldiva kasulikuga ning kasutab neid saari vahemaandumiseks oma Lõuna-Ameerikasse minevatel lendudel (Lima, Quito jne). Osad lennud maanduvad Curacaol, osad Bonaire'il.

0
0

Just tänasest algas KLM-il sooduskampaania, head hinnad siis alates Amsterdamist. Curocaole siis näiteks 527 eur-i edasi-tagasi hind.

0
0

Oleksin huvitatud ehk liituma septembris 2009.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased