Egiptus lastega

On plaan veebruari teisel poolel 3 lapsega (12, 7 ja 2) üks nädal Egiptuses redutada. Suurt ringirändamise soovi ei ole, pigem huvitaks erinevaid atraktsioone pakuv hotell ja võimalusel mõni päevane reis merele. Eelarve 500-700 eurot nägu. Mis piirkond ja hotell oleks sobiv? Kas pileteid on soodsam osta varem või viimasel minutil?

IMHO postitused sisuga umbes "soovin sõita Egiptusesse ja tahaks väga head hotelli, palun soovitage" võiks edaspidi paigutada autahvlile? Egiptuses on umbes 1000 hotelli ÜKSNES Punase Mere ääres, igale maitsele, järelikult pädevaks soovituseks peaks küsija maitset üpris hästi tundma.

Kõige paremaid hotelle eestlastele naguni ei müüda, järelikult tuleb soovitusi alustada umbes teisest-kolmandast kategooriast, ehk hotellidest mis "käivad kah".

Ehk et pakun selle küsimus võiks küsida otse reisibüroolt - see on nende töö pakkuda reise ja soovitada hotelle, ja nemad on ka ainsad kelle puhul see töö ja vaev tasustamist leiab. Enamik reisijaid valib lõpuks naguni pigem hinna kui millegi muu alusel (hotellid, kuhu me tegelikult sõita sooviks või soovitaks, on lihtsalt liiga kallid)

Laste puhul võiks küsida ehk veepargihotelle Sharmis ja Hurghadas, merele pääseb igalt poolt. Hurghadas on Paradiisiranna reis (Paradise Beach) päris populaarne, olen aru saanud :-) ja seal on suuri veepargi-perehotelle ka üsna palju.

Sharm on ehk veidi rahulikum ja vaiksem koht (poliitilisi sündmusi arvestades) kui Hurghada ja veepargi- vm mängumaahotelle leiab ka, paraku Eesti pakkujate valikud on kesised laste suhtes (ei pakuta ühtki parimat tegelushotelli kooliealistele a la Coral Sea Splash Resort, kui just ei paku Teztour) aga midagi siiski ikka. 12 ja 7 aastasega on Sharmi puhul paras Värvilises Kanjonis ära käia - selline pooletunnine u kilomeetrine kõnd-ronimine läbi mäekuru on neile paras koormus ja saab natuke energiat maandatud, eriti kui poistega tegu :P. 2aastast saab ehk kordamööda kuklas vedada, rada pole jah liiga pikk. Ja näeb hea jupi maalilisi mägiteid ja järgmised kaks Sharmi olulisemat keskust Dahab ja Nuweiba ka ära. Ekskursioonid pole muidugi kohustuslik puhkuse osa, aga kuna eestlased enamasti ei malda ju basseini ääres püsida, siis peab neile ju midagi pakkuma. :P

Kardirajad on vähemalt Sharmis ka jne.

Edasi otsustage lihtsalt hinna/hotelli ja lennuaegade sobivuse põhjal, kuhu reisida (kas selleks kellaks, mil lend väljub, on teil mugav lennujaama jõuda, see puudutab eeskätt väljastpoolt Tallinna tulijaid). Kõik.

Lp. Nile Delta! Hoolimata väikesest nurinast alguses, on kena, et viitsisid põhjalikult vastata. Asjalik! Reisibüroodest pole siiamaani väga häid nõuandeid saanud.

Kuna antud teemal on palju räägitud, siis antud konkreetne teema on nüüd vastamiseks suletud. Tänud Nile Deltale, kes viitsis taaskord uuesti vastata! Kui postitajal tekib uusi küsimusi, siis kindlasti leiad vastuseid siit http://trip.ee/sihtkoht/egiptus või leiad sealt teema, mille alla küsimus postitada!