Ei õnnestu Ryanairi veebist osta, pay now nupp ei tööta

Tere, äkki kellelgi on kogemusi/oskab aidata. Üritan tulutult osta Ryanairi pileteid, piletid on ostukorvis, reisijate nimed sisestatud, kõik väljad täidetud, krediitkaardi andmed sisestatud, kõik vajalikud linnukesed lisatud. Pay Now nupule vajutades ei juhtu muud kui lihtsalt teeb krediitkaardi andmete välja tühjaks. Kui panen maksmisviisiks PayPali, siis ei tee "Pay Now" nupule vajutamine lihtsalt mitte midagi. Brauseriks Chrome. Muud saidid töötavad normaalselt.

Tee brauseri cache'i tühjendus

Neil aegajalt jookseb leht kokku kui on soodusmüügid. Ja kui uuesti minna ostma, siis selle hinnaga piletit tavaliselt enam ei ole. Täna oli neil 11 poundi lendude müük UK-s. Vahepeal oli kahe-euroste lendude müük, seal ma samamoodi ei saanud maksta ja kui otsast alustasin, polnud enam piisav arv selle hinnaga pileteid alles.

Proovi läbi telefoni Ryanairi äpi osta, minul oli selline juhus, et piletid olid ostetud, aga tahtsin juurde osta Fast Tracki, korduvalt proovisin arvutis, no ei ole seda lisamise nuppu, telefonis seega sain kohe tehtud.