Ei saa aru hosteli hindadest :(
Tere kõigile.
Üritan bronnida 4-st tuba (dormi) Perthi Sundancer Backpackers hostelisse.
Kodulehel näitab voodikoha hinnaks 28 AUD.

http://www.sundancerbackpackers.com/

Hotels.com lehel bronnides 3-ks ööks küsib nelja inimese eest 53 euri .

https://au.hotels.com/ho639765/?q-check-out=2019-03-08&tab=description&q-room-0-adults=4&YGF=14&q-check-in=2019-03-05&MGT=3&WOE=5&WOD=2&ZSX=0&SYE=3&q-room-0-children=0

Kuidagi kahtlaselt vähe ?
Kas võib juhtuda et kohale minnes küsitakse hoopis suurem summa ? 4 inimest  korda 17 AUD korda 3 ööd, kokku 204 AUD ehk 125 EURi.

Ette tänades
Enn

ei näe, miks sa peaksid muretsema. Võta rahulikult ära. 

Lähemal uurimisel on tegemist mingi Hotels. comi kalaga või soodukaga, hotelscombinedi lehelt näitab ka seda pakkumist. Ilmselt peaks see hind olema inimese kohta, aga näitab 4 le. Kui niikuinii plaan seal ööbida, siis mis sul ikka kaotada on, võibolla maksta kohe hotels. comile ära ja halvimal juhul maksad õiget hinda.

Mul siiani Hotels.com-iga positiivsed kogemused (15+ ööbimist) ja kuskil midagi juurde maksma pole pidanud. Nende eelis ongi erinevalt tavalistele Hotwire, Booking.com jne lehtedele, et kõiksugu maksud ja lisatasud on juba hinnas sees ning kohapeal juurde ei pea maksma. Eriti aktuaalne see teema nt USAs, kus on väga tavalised igasugused sales taxid, kuurortimaksud jne. 

Mina näen, et tegemist on hinnaga ühele toale, kus saab magada 4 inimest.

Järelikult on see toa hind (mis iganes apsakas või
 soodukas see siis ka poleks).

Seda peaks kinnitama ka see, et vormistamise lehel palutakse:
"Please give us the name of one of the people staying in this room."
Ehk siis tahetakse ÜHE inimese nime kogu tuppa majutatavast seltskonnast.

Mina broneeriksin ära ja maksaksin kohe.
Kuid kindlasti teeksin kõikidest broneerimise sammudest screenshotid (kus ilusasti näha: "3 nights, 1 room, 4 adults, kuupäevad ning sinu enda andmed") ja prindiksin need kenasti välja.

Kui kohapeal peakski vaidluseks minema, siis on screenshotid abiks. Nende abil saad vaidlustada ka Hotels.com's, mitte ainult hotellis.
See ei ole muidugi sajaprotsendiline garantii aga abiks ikka.