Ekskursioonid kohalikelt (vol.2).

Kuna eelmine teema kipub liiga pikaks minema, siis sulgen selle: http://trip.ee/node/24074#new Edasi saab kirjutada siin vol.2-s.

Mis hinnaga võib sel aastal kohalikelt Hurgadast Luxorisse ja Kairosse ekskursioone saada? Minek juba ülehomme;)

Oleks ka sellest kõigest huvitatud? Minek nädala pärast!

krys elab Hurghadas! Mina olen tulemas 31. jaanuar 2 nädalaks ja oleks tore, kui aitaksid meid ekskursioonide saamisel kohalike käest. Kuidas on sinuga võimalik kontakteeruda seal!?

Olen eesti inimene kes elab Hurghadas ja alati nõus abistama eesti turiste.Olles ise eelnevalt turist kasutasin samuti seal elavate eestlaste abi.Ja uskuge mind seal kohates eestlast,tunnete nagu oleksite oma inimene. Kõike head ja kohtumiseni Hurghadas.

to krys Äkki saaks seal sinuga kokku? Tuleme 31. jaan sinna, oleme kohal 1 veebruar.

Kui pikk reis Teil, kas 1 või 2 nädalat.

Kahjuks ei saa siis kokku. Minu telef.nr. 5214991 ehk on kellelgil tarvis, võite edasi anda. Aitan meelsasti Hurghadas. Kohtumiseni päikese all.

Tere!

Meil söbrannaga 30 jaanuar on väljasöit- Hurgadasse-nädal kestab reis. Peatume Sharm Life Paradise hotellis. Kuna oleme 2suht blondi ja esimest korda Egiptuses, oleks tore kui saaks mõne eestlasega tuttavaks, kellega seal koos seigelda. Nii et andke teada, kes samal ajal seal, või sina krYs. Tahax, et olex tore ja ootan põnevusega reedet! Tervitused!

Jah kahjuks pole siis veel seal, aga 07. veebr. lennuga jõuan sinna ja jään kauemaks. Nii et minu telef. nr on juba eespool, võtke ühendust. Kohtumisen siis päikese all.

Oskab keegi kommenteerida allveelaevaga sõitu ja mis hinnaga seda kohalikelt saab? Huvitab veel veepark Titaniku hind kohalikelt.

Allveelaev 25 m sügavusele ehk oli 55 dollarit.

Klaaspõhjaga laev 11 dollarit.

Allveelaev reisikorraldaja käest siis ju odavam(50 dollarit) osta kui kohalikelt. Tavaliselt reisikorraldajad nöörivad, siin aga siis vastupidi.

Saa tuttavaks Eveliina palun "kohalike reisipakkujate" hindadega :D.

Mitmetes paikades elavad kohapeal eestlased kes ise ekskursioone korraldavad või vahendavad. Maarikad ja Ehad ja Moonikad jne jne :)Olen nende abi kasutanud edukalt Hurghadas, Agadiris ja veel mõnes kohas - kontaktid on tavaliselt leidunud trip.ee-s Kas keegi teab mõnda sellist ka Sharmis?

Klaaspõhjaga laev maksab Hurghadas 5-7 dollarit ja ei hakka siin ekskursioonide ülepakkumist mängima. Kas tõesti pole sinnasuundunud eestlannadel oidu mitte millegi muuga tegeleda, kui päevad läbi netis tolkneda ja kohalike ekskursiooniburoode (loe: raha kokkukorjajate kuna korraldavad hoopis kolmandad osapooled) agendid olla? Selleks sinna sõitsitegi, oma unistustemaale?