Soovitage pln hotelle Keenias (Lamu ja Nairobi)

Soovitage hotelle Keenias Lamu saarel. Nairobi kogemused on ka teretulnud.

tulin äsja keeniast,olin ka nairobis 4 päeva kesklinna piiril asuvas hotellis hind 35 USD per öö.

See variant ei sobi muidugi igaühele, aga Lamul sai toimetatud samamoodi, nagu mujal Keenias. Paat jõuab sadamasse ja alati on ees seltskond tegelasi, kes on valmis kuhugi öömajale viima (nad saavad vahendustasu). 

Pole kaugeltki paha variant.
Viivad sind ühte, siis teise, siis kolmandasse kohta. Kui ei sobi, siis neljandasse jne. Üldiselt sellised kohad, mida netist ei leia ja on sellised väga kohaliku fiilinguga. Enamasti liigagi. Aga just täpselt nii väga kifte majutusi leiabki. Võimalik, et on vaja läbi käia 5-6-7 kohta, aga sealt midagi tõesti leiab.  

Nairobis sõltub, mis hinna- ja mugavusklassi ootused on. 

Sama mure Nairobi kohta. Kaheks ööks reisi alguses. D. ma ikka tüüpiline eestlane. Tahan head kohta, hommikul süüa, ujuda, turvalisust, et kõik oleks lähedal ja seda muidugi peaaegu poolmuidu. DDD. Leidsin Myra Residence by Trianum. Minek 10 aastase neiuga ja 17 aastat poiss. koos kolme, veidi keskkeast üle blondiiniga. D. On nagu ok piirkond...Veigo, äkki viistsid vaadata ja nõu anda. .. 

Myra Residence on kesklinnast veidi eemal, aga väga mõistliku koha peal. Suhteliselt vaikne kõrvaltänav heas rajoonis. Kohe lähedal on Ngong Road, kust on palju busse kesklinna. Lähedal on Uchumi supermarket (mis on väheseid kohti Nairobis, kus müüakse normaalset Uganda õlut), pitsa ja veel üks kiirtoidu koht. Lähedal on ka teine kaubanduskeskus Prestige, kus on erinevaid söögikohti nii tükki 10.