Viimased kommentaarid

Siit tuleb ainult riidu, sellepärast. Aga jh, sain erinevad checki andmed. edasimüüalt ühte moodi, pärast ryan väitis, et neil teistmoodi. Nüüd ütleb üks, et teine süüdi ja teine jälle ütleb, et teisel viga. 

näitab jh nii
1 eVisa for Kenya
Total amount: $129.00

Bangkokis lastega. Käisime madude muuseumis või oli see mingi teise nime all. Väga huvitav oli. Huvitavat  vaatamist palju. Oli ka etendus ja rohkem sellise hariva loomuga. 

Lapsed olid rahul, istusid netis, mis oli küll aeglane, aga hakkama said. D

Käisime kuskil, kus enam ei mäleta, aga londoni kaudu ja kõik klappis sujuvalt

Ei ole kadunud. Ei ole siin kogu aeg vaatamas. jah. check in- oli vale number, aga proovin isaci  pakutud lehe  kaudu. 

Tänud, ei olnud toidus probleem. Tšekkimisel oli. Anti valed koodid ja pidime lennujaamas tegema, suure lisatasu eest muidugi. Pildistasin kõike, aga ei olnud aega jagada nendega seal lennujaamas

69 euri... kuri peab raha peale olema... kõige mugavam, huvitavam ja odavam oli sealtsamast istabulcard osta, oli vist nii ta nimi, vedeleb siiani kuskil ja  metroo ja tramm. 

Meil Khutaisis taoline kontakt. Tuleb vastu, leiab öömaja, teeb ekskursioone. lisan ka, ehk on kellelgi abiks.

kontakt. 

Jungceyloni toidupoes poolfabrikaadid ja soojad toidud, kalad, kanad jne , olid ikka meie mõistes maru-odavad. Ostsime sealt üks õhtu kotitäie head- paremat kaasa ja kobisime õhtuks randa tšillima. 

Rahavahetus ikka kohapealt. Pea igal nurgal olemas. Vahel küsivad mõned passi.  Siit tuleb kahjulikum vahetada. Omal sõbranna näol kogemus olemas. Kaardimaksed-  ma maksin küll sevenis ja hotellis kred kaardiga ja korra võtsin ka raha välja, ei olnud väga kallis

Phuketilt  Similani saared. Võrratu. 

Sama mure Nairobi kohta. Kaheks ööks reisi alguses. D. ma ikka tüüpiline eestlane. Tahan head kohta, hommikul süüa, ujuda, turvalisust, et kõik oleks lähedal ja seda muidugi peaaegu poolmuidu. DDD. Leidsin Myra Residence by Trianum. Minek 10 aastase neiuga ja 17 aastat poiss. koos kolme, veidi keskkeast üle blondiiniga. D. On nagu ok piirkond...Veigo, äkki viistsid vaadata ja nõu anda. .. 

Eelmine okt käisime. kaks blondiini ja poiss. Väga turvaline tundus. Vähemalt kuni 22 ni olime tänavatel. Linn väga ilus ja vaatamist väga palju. Kõik liiklus busside, trammi ja metrooga, väga lihtne ja arusaadav.  Inimesed tundusid sõbralikud ja väga abivalmid. Vähemalt need, kellega meie kokku puutusime. Tänaval jäid kaarti vaatama, kohe leidus keegi, kes aitas..Hotell oli vaalinnas, väga ok hinnaga.. Ei leia kohe paha sõna.  Kindlasti tahaks kunagi veel minna

Just käisime, muretsesime veel, et tšekki ei saanud arvutist teha ja ikka pandi kokku

Eks ta ole, kellele ema, kellele tütar. D

kutaisi lähedal martvili kanjon ja oli vist okatse-väga ilusad kohad. Sain tuttava ekskursioonikorraldaja Georgi ja vaatan ta piltidelt, et Kutaisi lähedal ikka palju ilusaid kohti. Tbilisis olime tuttavatel külas ja leidsime linnast ja linna lähedalt ikka palju vaatamist

Käidud täpselt aasta tagasi. Võtsime rendika, sai terve saar üle vaadatud ja ka kõrvalsaarel ööbitud. Ööbimiskohad võtsime erinevad. 3 ööd perissas. 1  oias, 1 öö kõrvalsaarel, 2 firas ja 3 kamaris. Lennu saime imeodavalt ja kui oleks 500 euri eest läinud, oleks vist nutnud. Ära tasus näha, muidu oleks piinama jäänud, aga ei midagi erilist. Ütleks, et Zakinthos ja Rhodos palju vingemad, ilusamad ja huvitavamad. 

talvel käisime läbi kiievi ukrainaga  bangkokis. Väga ok teenindus, söögid maitsvad, jalaruumi piisavalt. Ma ütleks, et tui ja norwegian palju hullemad. qatar oli umbes sama.

Prometheusi koobas sarnane Sloveenia omale, aga kasinam. Kui Sloveenias käidud, valmistab veidi pettumuse. 

Martvili ja Okatse kanjon olid ägedad. No ja muidugi Tbilisi

veehoidla või mägijõgi. Käisime just veehoidlas koos kohalikega. soovitavad nad ikka seda. jõgi pidi must ja külm olema. Ise nimetavad nad veehoidlat mereks

saime koge lennujaamast georgi, kes meile hotelli otsis ja päev otsa vedas meid normaalse raha eest. arvan, et neid georgeid on seal palju lennukitel vastas. pakun, et georgi aitaks ka ratastoolis inimest ja ka ratastooli vedada. väikese lisaraha eest kindlasti. karta pole midagi, kõik väga turvaline ja sõbralik. kaubelda muidugi vaja. rohkem ja paremini sai vene keelesga hakkama, kuigi noorem rahvas enam vene keelt ei räägi- vanem ei räägi inglist. 

lõbustuspark dibi dabo juures ja purskaevuõhtu kindlasti

Linnast, sealt kuskilt maa-alusest putkast ostsime piletid. Võimalus oli võtta ka kõige kõrgemale mineva funikulööri peale.aga sai sinna ka kohapealt ostes. Saadeti kohe õige rongi peale, mis väljus mu mäletamist järgi sealtsamast. maa alt. alguses tunnike rongiga, siis tuli ümberistumiskoht, seda öeldi kõlaritest, et õige aeg maha minna ja siis väikse mägirongi peale. Tagasi samamoodi, ei olnud mingit eksimist, ega probleemi.

Vitali- et siis pigem ekskursiooniga... kas kahepäevane oli ikka 55.. Kas seal hinnas ka ööbimine ja hommikusöök.. kas ööbimine oli siis veemajakeses...