Viimased kommentaarid

Prometheusi koobas sarnane Sloveenia omale, aga kasinam. Kui Sloveenias käidud, valmistab veidi pettumuse. 

Martvili ja Okatse kanjon olid ägedad. No ja muidugi Tbilisi

veehoidla või mägijõgi. Käisime just veehoidlas koos kohalikega. soovitavad nad ikka seda. jõgi pidi must ja külm olema. Ise nimetavad nad veehoidlat mereks

saime koge lennujaamast georgi, kes meile hotelli otsis ja päev otsa vedas meid normaalse raha eest. arvan, et neid georgeid on seal palju lennukitel vastas. pakun, et georgi aitaks ka ratastoolis inimest ja ka ratastooli vedada. väikese lisaraha eest kindlasti. karta pole midagi, kõik väga turvaline ja sõbralik. kaubelda muidugi vaja. rohkem ja paremini sai vene keelesga hakkama, kuigi noorem rahvas enam vene keelt ei räägi- vanem ei räägi inglist. 

lõbustuspark dibi dabo juures ja purskaevuõhtu kindlasti

Linnast, sealt kuskilt maa-alusest putkast ostsime piletid. Võimalus oli võtta ka kõige kõrgemale mineva funikulööri peale.aga sai sinna ka kohapealt ostes. Saadeti kohe õige rongi peale, mis väljus mu mäletamist järgi sealtsamast. maa alt. alguses tunnike rongiga, siis tuli ümberistumiskoht, seda öeldi kõlaritest, et õige aeg maha minna ja siis väikse mägirongi peale. Tagasi samamoodi, ei olnud mingit eksimist, ega probleemi.

Vitali- et siis pigem ekskursiooniga... kas kahepäevane oli ikka 55.. Kas seal hinnas ka ööbimine ja hommikusöök.. kas ööbimine oli siis veemajakeses...

Vaatasin seda 12 god. Bangkokist lennukiga siam reapi ja tagasi pea 150 dollarit. Valiks ikka bussi. Saan aru, et umbes 20 -30 dollarit

Mina pakuks välja, et mingi bussireis euroopasse või mõnda euroopa linna. Kasvõi lühemaks ajaks. Tiba rohkem ehk tuleb, aga elamusi kui palju.

Ma teeks nii,et läheks krabist kiirpaadiga phi-phile, oleks seal ühe öö, sealt läheks edasi phuketisse kiirpaadiga. Tagasi sama teed. Laevasõit oli mõnus.

Kaks korda läbi tickets.ee käidud,kõik õnneks hästi läinud. Nüüd ootan kolmandat. Hetkel tundub küll piletitega kõik korras olevat. Ehk õnnestub ka seekord jamadeta. 5 eurot inimese pealt on võetud lisatasu.

oleneb hinnast ja kohast. kreeka lennud erinevatele saartele olid vahepeal nii odavad,et ikka tuleb odavam. aegan airlines. tallinn ateena ja sealt kuhu vaja. vaatasin,et 120-160 tuli edasi-tagasi. ise käisime nii santorinil 180 euri lend. Hotellid ise. Tenerife, koos hotelli ja lennuga tuli 10 päeva hommikusöögiga u.490 euri inimene jne. samas,kui egiptuse pakett on ikka 300, siis tasub ikka see pakett võtta. D

Ei taha küll hirmutada, aga- võib ka parimates juhtuda. Jungle aquapark- meie lemmik, söök, jook, toad, fantast, aga korra läksid meie ja naabrite toa vahelises seinas elektrijuhtmed põlema. See oli juhus, et kella 2 aeg öösel silmad lahti tegin . Tuba oli üleni juba suitsu täis. rabasin ruttu lapsed, õnneks bungalo ja jooksime bassu poolsest uksest välja. mustad juba õiendasid seal ukse ja seinte kallal,aga ega siis keegi meid üles ei ajanud. Äratasin ise ka inglastest naabrid. Väike tulekahju sai paari tunniga kustutatud, niikaua istusime muidugi õues. D.,siis sai oma haisvasse tuppa tagasi. Järgmine päev saime suure õiendamise peale uue, puhta toa ja kompensatsiooniks tasuta kõrbereisi.

Kolm korda lastega seal hotellis olnud. Mujal ka muidugi ja mitu korda. Jungle on jah vingem, aga ka palju kallim. Samas, kes mere ääres tahab olla, on titanic ok. Saab isegi snorgata. Buss viib ja toob sinna kaugelemale mööda seda puidust silda. kui ise ei viitsi kõmpida. seal küll koralle vähe, aga ilusaid kalu küllaga. Söök tüütab kõikjal nädalaga ära. Ikka tekib tunne, et alles oli. Oliive anti peale seda, kui ise senzost tõin ja lauale panin. said vihjest aru. meie aeg on alati olnud õhtuti tegevus, palaci poole peal, seal üleval. Samuti toimetab nn.ööklubi. Ma ei saa nõustuda, et seal nii halb on, kui eespool kirjeldatud. Mingi 9 korda hurghadas vist käinud ja taksodega on probleeme olnud, aga kui oskad parajal ajal parasjagu ähvardada ja ise nõudlik olla, ei juhtu midagi. Turvalisusest nii palju, et viimastel reisidel liikusime kohalike bussidega. Milleks maksta, kui saab odavamalt. Kaks blondist naisterahvast ja vahel ka kell 23.45 linnast tulles.

Bronnisin Kreekas. leidsin parema koha. Teavitasin ,aga raha võeti kred.kaardilt maha. Tegin pangale kaebuse ja sain raha tagasi

egiptus- sel ajal 99 prossa hea ilm. mõnus, soe meri. hea söök ja kui midagi vaadata, siis ka seda leiaks

käisin eelmine kevad viru reisidega itaalia reisil. koos lapsega, kehekordse bussiga. jäime väga rahule. ööbimiskohad olid muidugi mitte 4 tärni, aga puhtad ja mõnusad. Bussis istusime üleval, aga kõlaritest oli kõik hästi kuulda. Bussiaknaid puhastati pea iga õhtu. Buss katki ei läinud. kuigi lootsime, oleks tahtnud pikemalt olla. D. giid merle oli tubli. seletas palju. linnades jäi piisavalt aega ka üksi ringi käia. kuna peatused iga kolme, nelja tunni tagant, ei olnud ka mugavusega probleeme. Kuskil ei pidanud maksma juurde mingeid linnamakse, mida teised küsivad.
Sügisel käisime viru reisidega horvaatias. No see ei olnud nii vinge. Hotellid olid ikka väga viletsamad ja giid-oli vist eve, kes rikkus oma suhtumisega pool reisi ära. Bussi konditsioneer kahises kohati kohutavalt ja mingi hetk tekkis mõnel sellest ikka kena peavalu. Muidu oli kehekordne buss ok. Ülevalt head vaated.

oleme paar korda ka detsembris olnud. kell 9 ikka juba päris päevitatav ilm. ja kui kella 15 ni ok, no palju seda päikest ikka talud...

mul tuttav käis. kiitis nii,mis jube.

märts 2015 olime seal lastega. Täiesti normaalne, kuigi kartsin veidi eelnevate arvustuste põhjal. Asukoht hea, kõik käe-jala juures. Rand küll all, aga sinna ja tagasi saab hotelli bussiga. Meie jalutasime. Kohe hotellist alla tulla, kiirtee juurde, on suur ostukeskus, toidupoed, söögikohad jne. ja seda kõike mõistliku hinnaga. Apartement oli tavaline, aga olemas olid kõik söögivalmistamise võimalused. st. mikrokas, ahi, pliit,toidunõud. Võtsime hommikusöögiga ja see oli hea. Rikkalik valik, iga päev midagi uut. Ülevalt on vaade ka ookeanile. Iga õhtu toimusid mingid üritused, aga kahjuks sinna me ei jaksanud minna. Teisele poole jääb kohe aqualand. Kahjuks ka ei jõudnud. Basseinid olid, aga ilma soojenduseta. Praegu ehk soojem vesi, aga märtsis oli jah, veidi vilu. Telekas kaardiga, kirjas küll, et raha eest, aga saime tasuta kaardi. Kanaleid suht palju. Voodipesu puhas ja ok.

Viru Reiside kohta niipalju, et sai siis 2016 Itaalia 9 päevasel ringreisil käidud. Hirm oli suur, kuna loetud said siit tripist ikka väga palju halba. Õnneks kuulasin tuttavaid, kes käinud ja soovitasid. Reis oli fantastiline. Enne olen käinud mitmetes kohtades nii omal käel, kui reisifirmadega. Bussireis oli esimene. Ütleks, et üks vingeim ja huvitavam kogemus. Apsakaid ei olnud, kõik klappis, paar ööd olime küll hostelis, aga need olid ka väga normaalsed. Hommikusöögid hinnas. peatusi tehti piisavalt palju. süüa sai osta odavatest ostukeskustest ja bensukatest. nii, et kaasavõetud toit sai ära visatud või tagasi toodud. Igas linnas saime ka vaba aega, omal käel ringi koperdamiseks, kui soovi oli võis muidugi ka giidiga käia. Buss katki ei läinud. Bussi aknaid pesti õhtuti vajadusel. Buss oli puhas. Iga õhtu koristati. giid oli täesti normaalne Merle. Reisikaaslased u.75 inimest, fantastilised, huvitavad jne. Olen küll suht vinguja tüüp, aga isegi mina jäin väga rahule.

jaa- vaatasin pilte, tundub mõnus olevat