Viimased kommentaarid

Batuumist saab bussijaamast marsaga Türki. Seal, üle piirii kohe ka marsad vastas. Muidugi siis, kui maailm kunagi normaalseks läheb

Tänud! Sai Tbilisi lend ära ostetud. Riiga autoga. Tallinnast minnes  tuleb kole pikk ooteaeg. Nüüd palun iga päev ma ei tea keda, et ehk ikka läti võtab maha selle testi nõude vaktsineeritutele. Kena raha tuleb juurde mitme testiga

Kas wizzair nõudis ka testi? Kui autoga Riiga, siis transiit pidi ju lubatud olema? Vaktsiin tehtud, no üldse ei taha seda testi teha

Loeb keegi välja? Kui 2 vaktsiini tehtud, kas siis võib kohe siseneda riiki? Kreekas peab olema 14 päeva möödunud viimasest vaktsiinist. Kas Gruusiasse saab siis kohe peale viimast, teist, vaktsiinisdoosi?

Kas saan õigesti aru, et tagasi ka laevaga ei lasta?

Võtsime mõned nädalad tagasi Alanyast Pasha käeet 2 päevase tripi 55 euri nägu. Hinnas ööbimine, õhtusöök, hommikusöök, maaaluse linna külastus. Kapadookia peatused ja teisel hommikul vara pallide vaatamine. Lõunasöögi pidi ise ostma, 10 euri nägu, jätsime esimesel päeval vahele, sõime oma toitu. Buss oli mugav, peatus pea iga 3 tunni tagant, vetsu või poe peatus. Giid Aljona oli fantastiline, lisaks silmarõõmule saime ka tarkust tohutult juurde. Pallid tõusid, 2 nädalat olid tuule tõttu seisnud. 2 meist lendasid, 130 euri u.poolteist tundi. Ööbimine oli fantastilises 4* hotellis. Söök võrratu. No ei saa paha sõna öelda. 55 euri eest tasus igati ära. Meeldis ka bussisõit, nägi palju, kuulsin palju ja vahepeal jõudsin veel raamatut lugeda

henry777 et lennujaamas sees ikka lubatakse olla? Meil lend juunis, hommikul kl 7 Vantaast. Plaan oli minna õhtuse lennuga ja lennujaamas oodata, nagu vanasti. On see võimalik, mis arvad?

Laupäev oli Alanyas ikka väga jahe. Tuuline.  Pühapäev sai veidi isegi päevitada ja meres ujuda. Samas, nagu päike kaob, on päris vilu. Eile ja täna trippisime nii kaugel, et nautisime lund

tyyna, vastutustundetu on reisida ja elu nautida, kui paljud ei saa seda teha.  D.D.D.

2 korda wizzairi piletid tühistatud. Õnneks olen raha suht ruttu tagasi saanud. Praegu kolmandad ootel D.

Dianil elasime sellises kohas https://www.booking.com/hotel/ke/desert-rose-beach-house-diani-beach.et.html

Maapealne paradiis. Oma aed, rand. Elu lähedal. Turvamehed, pakuti ka koka võimalust, aga eelistasime ise süüa teha. Toad eraldi, puhtad, ilusad. Poed, pangad, elu lähedal, aga mitte külje all. Kahjuks näitab praegu, et bookingus ei saa bronnida.

Olime üle-eelmine aasta 22.02- 09.03. Kaks päeva Nairobis- nagu meie suvi, mitte liiga palav, aga parajalt soe. Võtsime 4 päevase  Masai safari. Safaritel palju autosid ja rahvast. Vihma tuli paar korda öösiti. Nagu ikka sealkandis, 20 minutit kallas ja jälle ilus ilm. Edasi liikusime Mombasasse, Diani randa. Ilmad kuumad, päeval +34, ööd kuumad, pakun, et +30.  ei mingit vihma, päike kärsatas lagipähe, nii, et kui päevitada tahtsid, siis palmi all. Ööd kuumad, st, ventilaatorid muudkui käisid. Meri- jahutust ei pakkunud. Tulid välja, jooksid külma duši alla jahutama. Läheks iga hetk tagasi sama aeg. Seda enam, et ka praegu olid odavad lennuhinnad. Lihtsalt ei viitsi 2 korda ühes kohas käia.

Kuskilt kuulsin, et minnakse Belaviaga Minski, sealt edasi ... vist oli selline koht nagu Tez-Tour Minsk..

Poja jutust saan aru, et mitmed kohad müüvad kaasa ja mõned toovad kojugi. Nagu meilgi. Siis vist ikka kena tippi anda. Tbilisis oli mitmes kohas jootraha arvele eraldi välja kirjutatud. Mõnes 10 prossa, Ühes 15 prossa arvest.

Laps käis just isa juures. Ei mingeid piiranguid, ega teste. Perekondlikel põhjustel võib vabalt käia.

Vingupillide ja rannas pikutajatega oleks vist päris halb koos reisil olla. D

Tere. Äkki kirjutad kellelegi sealt kohapealt? Meie  läksime, siis suhtlesin Kadri Humal- Ayali ga läbi fb. Ehk on ta veel seal?  Mul kohalik trippide korraldaja ka sõbralistis. Aeg-ajalt kirjutame, võin fb kontakti anda.

Paar korda võtsin hotelsi kaudu, aga peale seda, kui Santorinil jama tekkis, pöördusin bookingu juurde tagasi. Aafrikas oli bookinguga ka mingi probleem. Ööbimiskoht, mis oli bronnitud, ei võtnud meid vastu. Tegin pildid ja sain kohe raha tagasi.  Hiljem olengi kogu aeg booking.com i kasutanud.  Kuna veidi rohkem reisinud, siis hinnad seal ka normaalsed minu jaoks.

Eilatisse saime teisel korral 80 euri nägu, võtsime  apartemendi. Tripitasime ringi, süüa tegime ise. Ei tulnud kallis reis.

Ma ei usu oma silmi! Wizzair maksis raha nädalaga tagasi! Kartsin ise suuremat madinat.

valge, pange palun siia kirja, kuidas olukord kohapeal lahenes

Ei suunata  EL kodanikke karantiini, kui test tehtud ja palavikku ei ole. Tuttav ütleb, et Tbilisis on turiste. Vähem, kui muidu, aga piisavalt. Lihtsalt imelik, et just see ,,vaeste turistide ,, liin kinni pandi.