Elba saar ja Siena Toskaanas- nõuanded teretulnud

Tervitus, Oleme väikse seltskonnaga minemas Elba saarele ja ootaks nõuandeid teadjatelt, milline on peatumiseks kõige toredam paik (ehk on ka soovitada head odavat öömaja- apartementi või külalistemaja 3-le?:-) ja mida seal vaadata? Ilmselt väga pikalt ei viibi- 3 päeva, päris ainult autos neid veeta ka ei taha, pigem kuskil rannas peatuda ja kahel õhtul ringi sõita. Seega eesmärk pole kogu Elbale tiiru peale teha.

ja kui kellelgi on head odava öömaja kogemused Siena lähiümbrusest, siis oleme tänulikd!

Elbal käisin mõned aastad tagasi, päevaga teeb tiiru ära küll. Käige kindlasti ära Napoleoni residentsis ja Marciana Marinas- satute keskaega, parem veel keskpäeval, siis pole ühtegi hingelist. Sealt ka parim vaade kogu saaarele. Grosseto poole alla sõites on liivarand ja suhteliselt odavad öömajad. Kui olete autoga , käige kinlasti ka Volterras, San Gimingnanos.

0
0

Hüva nõu eest! Kas öömaja tuleks enne kinni panna või võib kohale minnes otsida? Juuli on kindlasti turistiderohke aeg.

0
0

Oleme minemas peatselt Toskaanasse ning kaaluks ka Elba saarele minekut. Siil99, kui käisid Elbal ära, siis äkki saaksid kogemust jagada? Kas üheks päevaks tasuks minna, kui oleme rendiautoga ja peatume Castellina in Chianti kandis? Ehk siis hommikul saarele ja õhtuks öömajja tagasi. Või läheb liigseks rabelemiseks ja sellisel viisil suurt midagi ei näeks? Väga rabeleda isegi ei taha :)

0
0

Elba jõuab ühe päevaga üle vaadata küll. See on väike ja rahulik paik, minu hinnangul ei lähe rabelemiseks, just paras päevareis.

0
0

Käisime Itaalias ja saime SUUREPÄRASE kogemuse:

  • Piensa linn : paksult juustude ja sinkide poode täis. nunnu väike linn
  • Montebulciano : väga armas veini linn mäe tipus (nad kõik seal mäe tipus) seal tegelt kõik need kuulsamad pisikesed linnad mega ilusad.
  • Chinque Terre : 5 pisikest mere äärset linnakest, looduskaitse tsoonis. Kaunid rannad ja väga armsad jalutuskäigud mere ääres ja looduses. Ei kahetse keegi kes on käind seal. Ka itaallased kõik ei tea sellest kohast :)
  • Saturnia termaalvesi - pisike küla ja seal ähedal on looduslik termaalvee allikad. Me leidsime tänu kohaliku soovitusele. Suht keeruline leida kuid ta on seal kuskil põõsaste vahel. Tunnete ära autode parkimise järgi :) Tasuta koht ja annab super kogemuse. Kõrval ka tasulised spad, kuid need pole pooltki seda mis see looduslik on.

Nii palju tean Siena ja Toskana ümbrusest. Majutust soovitan otsida booking.com kaudu või tripadvisor. Seal on ka kommentaarid ja soovitused. Meie ööbisime 4 kesi kämpades. 4kesi on soodne kuna saab võtta 1 maja 2 toaga. 2 või 3 kesi võib olla odavam hotell, hostel. Meil oli ka hinna piir, ega kõigil ei pruugi see probleem olla :)

0
0

Kuusekene, mõned küsimused:

  • Kui pikalt olite? Kust ja kuhu lendasite?
  • Kas käisite rendiautoga?
  • Mis aastaajal - kevadel, suvel, sügisel?
  • Palju kogu reis (per nase) maksma läks?
0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased