Esimest korda reisima, andke nõu kuidas reisi planeerida.

Lähen selle aasta augustis esimest korda välisreisile, Rooma, ja tahaks ennast enne pisut Rooma vaatamisväärsuste ja eluoluga kurssi viia, et reisist viimane välja võtta.

Kogemustega reisijad palun öelge kuidas teie end mingi uue sihtkohaga kurssi viite? Mida peab üldse kindlaks tegema ja arvestama? Kas osta mõni raamat (oskate järsku soovitada), milliseid internetilehekülgi lugeda jne? Järsku on kellegil mõni soovitus ka konkreetselt Rooma kohta, kus peaks kindlasti käima ja mida nägema jne. (Reis on 4-päevane).

0
0

No alustama peaks Itaalia ajaloo, kunstiajaloo ja itaalia keele kursusega. Peale seda pole kindlasti enam mõtet raamatupoodi või raamatukokku põigata ega Neti või isegi Tripi otsingusse Rooma sisse tippida.

Tänapäeva võimaluste juures ei saa ometi nii abitu olla! Kui inimene ikka reisima läheb, võiks eeldada, et ta teab, miks ta seda teeb. Mingit kohustust minna Rooma või kuhu iganes pole, nagu pole ka kohustuslike külastusobjektide nimekirja. Ikka ise tuleb otsustada, mis meeldib ja huvitab.

0
0

Kui naabrimehe vihjetest vaheks jaab ja hatta jaad, anna marku :) Uritan Sind aidata lahema materialiga (endal praegu vaga kiire aeg... et ei joua siin pikemalt kirjutada) Minu mail: [email protected]

JOUDU!

0
0

Hoopis teistsugune nõu: Leia Roomast mõni tuttav, või tuttava tuttava tuttav, või..., kes kodumaa keelt taga igatseb ja suvel suurlinnas igavust tunneb. Ja siis mine talle külla. Või kõrtsi. Või klubisse. Või üleüldse kuhuiganes, kuhu ta soovitab.

Läbi teise inimese saad võõrast linnast palju ehedama kogemuse kui Michelini reisijuhiga näpus ümber turistilõksude käies.

A lugemist alusta ikka Wikipediast, http://en.wikipedia.org/wiki/Rome :)

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased