Esimest korda Tenerifel

Tere!

Läheme esimest korda Tenerifele. Oleme seal 1 nädala. Kuhu te soovitate kindlast veel minna peale - Loro pargi, Teide mägi ja Masca küla.

Miks mitte minna veel mõnele õhtusele etendusele ja ka kohalike käest võiks osta reis Santa Gruzi ehk siis pealinna. Ja üldse, kui tahad kiireid vastuseid , siis mine delfi reisimise alla. Sealt kahe tunniga inf käes. Siit peale sooritatud reisi, kindlasti on vaevunud mõni vastama. Eriline uimaste koht siin.

3 kohta, kolm päeva.Mõne päeva võiks ju niisama ka vedeleda.Gomera saart soovitaks muidu.

võta auto vähemalt viieks päevaks jõuad rahulikult kogu saare ära näha, kolada banaaniistandustes, terve päev läheb loogiliselt loro pargile. teidele minnes on tee ääres lahedad grilliplatsid, miks mitte sealgi piknik teha. Puerto de la Cruzist ida poole on saare tipus loorberimetsad, kodutute onnid koobastes, väga hea kalarestoran. läänetippu sõites kiri tee ääres, et teed läbite omal vastutusel, sest varinguoht on üsna reaalne (adrenaliinipomm). masca külla kindlasti!ja muidugi TASKUVARGAD. need on tõesti vägagi olemas, hoia silmad lahti.

Las Americas ja Los Cristianoses on üks autorendifirma (nime ei mäleta, aga logo oli kollase-sinisega vms), kus maksis pisike "punnvõrr" ehk siis Clio-laadne sidrun 90 EUR / nädal! Meie rentisime samast kohast kolmeks päevaks 54 EURi eest. Bensu võttis vähe ja järsust mäest üles unnates oli tunne et mootor hüppab kapoti alt välja! :)) Aga rahule jäime :) JA AUTOT SOOVITAN 100% Ilusaid kohti on saar täis. Minu lemmikuks oli üks nurgabaar Garachicos, (mis kubises värvikatest kohalikest tegelastest..), mille nime loomulikult ei mäleta, kuid omanik oli Pedro. Ilma autota pole reis see. Ja isiklikult ma turistiatraktsioone ei fänna, aga katamaraani reis oli lahe - nägime delfiine ja vaalu ja ujusime ja...

Võtke mind kaasa olen elavaks teejuhiks või ka autojuhiks, sest autota ... mõteteus, rannas saad vedeleda ja veini rüübata kus iganes. Olen parim teejuht.

Vaata vanu topicuid ka. See on siin üsna läbinämmutatud teema. Midagi leiad kindlasti siit: http://trip.ee/node/37791 Kindlasti on ühel eeskõnelejal õigus, et kui lähed nädalaks, siis ära üle 3 päeva ringi vura - ole ikka rannas ka. Ja 3 päevaga jõuad need kohustuslikud kohad ära vaadata - enamuse looduselamustest saad sealt kätte. Mul üks isiklik arvamus veel - eelkõige jäta ära Loro Park ja käi ära La Gomera'l. Selliseid parke on mujal maailmas ka.