trip-krainetrip-ukraine-dark
Esmakordselt Taisse

Kas keegi annaks head nõu? Nimelt üldse esimene reis plaanis ette võtta ja sihtpunktiks Tai. Kas oleks mõtekas minna kergema vastupanu teed ja paketireis osta või hoopis muretseda lennupiletid ja elamine omapead. Loomulikult otsime ka soodsat varianti. reisiseltskonnaks 2 meest ja 2 naist, kestus umb 2nädalat. Kas 3tärni hotell on elamisväärne? Päris luksust ja mugavust me taga ei aja, aga elementaarne peaks siiski olemas olema. Tänud lugemast ja vastamast!. . . . Trip.ee soovitab lugeda läbi meie kasutustingimused! Järgmised keelelised kolepostitused lähevad otse prügikasti.

Kas plaanite mööda maad rännata või paiksed olla?

Kui minna meie reisikorraldajatega, siis paketi eelis on (vahemaandumisega)otselend Tallinnast.

Hei! Kas piletid juba olema? Kust saite? Kui ei, siis kust plaanite saada? Kindlasti on teisigi kes soovivad leida soodsaid pakkumisi. Ja ma ütleks, et 15 tuh ei ole soodne. Isegi, kui on lend otse Tallinnast.

Ise käisin kunagi ilma hotelli jms. Väga seikluslik. Soovitan osta ainult lennupiletid osta ja siis kohapealt asju uurida. Tuleb soodsam (minul vähemalt tuli), isegi läbi kohaliku travel agency. Rändamiseks kasutasingi kohaliku travel agency't, neid leidub igalpool. Maksin ja nemad sebisid mulle kõik mida paberile kirja panin.

Hetkel kõik!

Käisime just tais ära ja olid ostetud loteriimajutusega piletid. Kuna meid viidi phuketist kaugele Khao Laki, aga k6ik meie s6brad olid Phuketis siis s6itsime Patongi lähedale Kamala beachile, ja seal v6tsime uue hotelli. Ei teagi kas yldse tal mingeid tärne oli aga täitsa ok oli ..dush ja wc, kylma 6hu puhuja ilma milleta seal ei saa ja koristati iga päev. maksime 800 bahti öö kahe eest. Arvan et kindlasti kui veel kord minek sinna kanti siis v6tame ainult lennu piletid ja hotelliga ei tohiks suurt probleemi olla eriti siis kui auto rentida. Kamala beachi ma siiski niiväga ei soovita ..vesi muudes kohtades palju puhtam, näiteks Kata beach ja muud mis alla poole Patongi jäävad. Auto rentimisest niipalju, et arvestage vasakpoolse liiklusega. Muidu Khao Lak oli ka väga ilus koht aga väga vaikne, rohkem perekondade paik, ei mingit ööelu.

Soovitan osta (ainult lennu) alguskohaga Helsingi, Stockholm või Riia. Otse Tallinnast on kulukad va eripakkumised. Soome,Rootsi firmadega on see jama, et ega need kodukad muus keeles ei ole kui kohalikus. Ja kui pika tuhnimise peale leiad mingi emaili, siis sellele lihtsalt ei vastata. Seega kui sul on mõni soomlane, rootslane, siis las jälgib kohapeal mis toimub, võibolla oskad sa rootsi/soome keelt, siis pole hullu.

Jälgi reisifirmade pakkumisi Twitteris (Estravel, Lennupiletid.ee, Wris). Seal on nii mõnigi hea diil.

Kui keegi leiab miskit põnevat, siis visaku link siia. Aga muidu soovitan sul ise surfata. Peagi tuleb keegi siin kommenteerima, et kui laisk ja loll sa oled, et ei viitsi ise midagi otsida.

Ma läksin naise ja 2 aastase lapsega, võtsin ainult lennu ja kohapeal hotelli, neid on seal saada küll ja küll, pole mõtet üldse karta selle pärast. Ikka oluliselt odavam tuleb ning seiklust ka lisaks.

Esmalt, millal reis plaanis ja kui pikalt? Praegu talveks soodsaid (kuni 10000eek) pileteid raske või isegi võimatu saada. Kevadeks- suveks peaks olema lihtsam. Soovitan, ostke ainult lend. Kohapeal majutuse leidmisega mingit probleemi ei teki. Natuke küll sõltub, kus kandis olete. Väiksematele saartele minnes oleks mõistlik bronnida, aga siis ka Tai agentuure kasutades. Tärne ärge tähele väga pange. Minge kohale ja vaatate üle. Igasuguseid kogemusi on. Seega oma silm on kuningas. Ei sobi, suundute järgmisse. Easy.

Varasemaid foorumi postitusi Aasia-Tai kohta. Ise olen ka seal teemal palju pärinud ja ehk leiad otsides midagi! :)

Kõige lihtsam, vaata minu nime alla mis postitusi teinud olen. Olen palju lennupileti hindade kohta uurinud.

Kui tahate Rootsi reisifirmade kaudu pileteid, voi informatsiooni saada siis on koige moistlikum neile helistada, mitte e mailile vastust jääda ootama. Kahjuks jahh neil pole ingliskeelset valikut, aga hinnad on tihtipeale paremad eriti kui viimase minuti lende vaadata. muidugi tuleb siis veel arvestada Rootsi soitmise kuludega.

PS! Mul selle foorumiga tulevad meelde mu keskkooli Eesti keele tunnid, aluslause ja pohilause ja eraldame komadega, et/ aga -ees on komad. Kas on kusagil foorumeid, mis parandavad inglisekeele grammatikat? tuleks kasuks enne sinna elama minekut :)

Võin rääkida oma kogemustest ja rahast. Kunagi mõtlesime naisega, et kusagil pole käinud, läheks õige reisile. Kaalusime variante ja mõtlesime, et jätame igasugu Egyptused ja muud jura välja ja lähme, nii öelda kindlapeale välja -THAILAND. Läksime siis reisibüroose ja võtsime Phuketti paketi bergerreisidel, mis maksis 48000 tuhat kahepeale plus 2 viisat 1200 eek-i, kindlustus umbes tonn, see siis kaks nädalat kohapeal. Hotell oli meil Poppa Palace Patongil. Hotell oli 3 tärni koos homikkusöögiga. Toad olid ilusad ja puhtad, koristaja käis iga päev ja puhtad linad ja rätikud olid õhtuks alati olemas. See reis läks meil maksma 48000 eek pakett +1200eek viisad , 1000eek kindlustus ja kohapeal 1600euri taskurahaks, mis sisaldas igasugu ekskursioone. Kokku siis kogu reis umbes 76000eeki. Järgmine aasta kordasime sama rada, aga läksime juba omal käel-mina, naine ja poeg-kolmekesi. Kulud 3 lennupiletit 36000 eek 3 viisat 1000eek ja koos hotelli ja kohapeal eluga 1500euri -kokku umbes 62000eeki, nii et arvestage ise, palju reisifirma omale pappi tasku paneb. Kui midagi küsida siis- albert999@hot.ee +

Kus te selliseid hindu leiate 48000 kolme tärnilise hotelli eest? See on liiga palju, Thailand on suhteliselt odav maa siiamaani ja kohapeal saab alati hinda alandada kui natuke viriseda. Tailased on väga sobralikud ja nendega saab korralikult rääkida.

48 tuhat on ikka tõesti uskumatu hind!

Aga birgit oled midagi leidnud?

Jaga teistega siis kah! Ma tean 2-te inimest kes siin silma peal hoiavad.

48000 oli kahepeale 14 päeva koos lennupiletitega

Eelmine aasta, kui läksime Phuketile ,siis TALLIN -PHUKET,i lennupiletite eest maksime 12000 eek tükist,ostsime 2 päeva enne väljalendu , odavamaks enam ei läinud kuigi istusin ja ootasin arvutis.Pärast vaatasin, et lennukis oli vabu kohti küll.Kohal olime 12 tunniga, see siis koos ühe vahemaandumisega Ashabadis ,mis kestis umbes pool tundi ja lennukist välja ei lastud.Nägime Phuketil ka teisi eestlasi kes lendasid mingi varesreisidega 26 tundi.Tagasilend enam nii hästi ei läinud ja pidime Pakistani lennuväljal surma saama-lennuk läks õhku tõumisel lihtsalt p...se,olime siis 24 tundi Islamabaadi lennuväljal ja ootasime millal siis Leedust uus lennuk tuleb tegu siis FLY CHARTER.Ahsoo http://phuketdir.com/cheztukky/ hotelli eest Patongil maksime 1000bahti umbes 350 krooni kolme peale päevas

Tänud kommenteerimast. Pileteid pole veel ostetud ja infot olen hulga kogunud. Oleme otsustanud omal käel reisima minna eks näib mis saab. Veidike hirm on küll aga eelaimdus on hea. Pole ju kunagi niimoodi matkanud. Leidsin hea pakkumise piletitele soovitatud reisieksperdist. Olen uurinud ööbimispaikade kohta veidike, kas reaalselt on kohapeal võimalik leida ka erinevaid öömajasid paarisaja eesti krooni eest ka? Mõtlen rannaäärsetes asulates. Aitäh. Annan teada kui plaanid selged.

Ise lähen ka järgmisel korral niimoodi, et ostan ainult lennupiletid. Päris esimest korda minnes soovitan siiski võtta mingi odav paketireis. Palju mugavam, kui ei pea kohe lennujaamast hakkama kauplema ja otsima, sebima. Alguses on hea, kui sind otse hotelli viiakse, kus puhkad reisiväsimusest ja ajavahest. Siis edasi minna rändama mööda saari näiteks.

Meie läksime Taisse esimest korda omal käel. Pole seal hullu midagi selle kauplemisega. Kohe ei tasu esimest junni uskuda kes sulle midagi pakkuma tuleb. Meie saime väga palju abi just sellelt leheküljelt siin(trip.ee). Kõige odavamat hotelli hinda nägin 150 kohaliku(50eek). Peab ringi käima ja siis leiad ka hotelli millist soovid.

Toredat reisi!

Paketireis sisaldab ainult seda, et sind viiakse bussiga hotelli ja ongi kogu teenus, ootad veel 3 tundi bussis, millal see kari kohale vajub. Ja neid 700-900 bahtiseid kohti on seal iga nurga peal, niit ärge kartke-Tai on väga turistisõbraliik riik. Takso Phuketilt Patongile 500-700 bahti umbes 45km.

Sooviks kah veebr lõpus minna Taisse, ainult lend. Netist leidsingi kah selle SiniseSaladuse poolt pakutud pakkumise. Aga kas keegi veel teab miskit? Algusega Soome, Rootsi, Läti? Eestist minnes ilmselgelt kallis.

Ise Rootsi/Soome keelt ei mõista, seega raske nende kodulehtedel oreinteeruda.

Kui kellelgi on miskit, siis palun visake link siia. Aitähh!