On ju pea pool Tripi küsimustest seotud hindadega. Võiks olla riigiti ja valdkonniti (öömaja, transport, söök, külastusväärsused jne). Lihtsalt nagu teadetetahvel. Puhas statistika.
Vastavas riigis käinud inimene võiks lakooniliselt kirja panna, mis asjad maksid. Olen vaadanud, et reisumeestel on vahetult peale reisi mingi inerts sees ja käivad siin Tripis hääd nõu andmas. Siis on asjad värskelt meeles ja saab nö ankeedi ära täita. Kui detailsemalt meeles siis võiks ka ööbimisasutuste nimesid mainida, transpordi kilometraaži ja miks mitte ka toitu kirjeldada (nt supp maksis ~ ühikut, praad ~ ühikut jne). Ühesõnaga, kõik hinnad mis meeles ja mida viitsib kirja panna. Siit tuleneb ka muidugi valuutakalkulaatori vajadus, mis siin üleval võiks olla aga selle saab netist kah lihtsalt kätte.
Siis oleks asi ühes kindlas kohas püsti ja numbrites väljendatud. Ära jääks ka sellised kasutud vihjed nagu "normaalsed hinnad", "odavam kui Tais" jne.