Ettevaatust Ugandas riietumisele!

Uganda parlament kiitis heaks seksuaalset erutust tekitavate miniseelikute keelu!

Loe täpsemalt siit: http://www.delfi.ee/news/paevauudised/valismaa/uganda-parlament-kiitis-heaks-seksuaalset-erutust-tekitavate-miniseelikute-keelu.d?id=67478328

*Kõik ei ole veel lootusetu! Seaduseelnõu peab heaks kiitma ka president, enne kui sellest seadus saab.

Igati õige seaduseelnõu, loodan, et läheb läbi! Kui muidu ei olda võimelised kohalikku kultuuri natukenegi austama, siis ehk muudab olukorda teadmine, et see on ka seadusega vastuolus.

0
3

See seadus on eelkõige kohalikele suunatud.

0
0

No miniseelikud on Ugandas ikka väga suur probleem. Tõesti, ei leia mälust ühtegi juhtumit, kus oleks seal miniseelikut näinud. Võibolla Kampalas võib minit isegi näha, kuid mujal küll mitte. Midagi taolist, kui Eestis hakataks lõvide tulistamise eest trahvima.

7
0

Ja turiste ei trahvitaks kui nad selle seaduse vastu eksivad, sest nad on turistid? Ma ei usu, et see seadus niisama vastu võeti (hakatakse võtma), kui kohalik parlament arvaks ise ka, et ega eriti vaja pole, aga midagi võiks teha.

0
2

Miniseelikuid võib jah näha vaid heal juhul ööklubides ja turistide seljas (kuigi enamasti on ka turist, kes juba Ugandasse kohale jõudnud, üsna mõistlikult riides), seega tõesti see seadus Uganda tänavapildis oluliselt midagi ei muuda.

2
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased