Europark Saksamaal?

Kas keegi oskaks pakkuda sinna kanti majutust? Vaatasin neid Europargi hotelle mis seal sees aga need ikka suhteliselt kallid äkki seal lähedal midagi odavamat? Ja üks küsimus veel kas soovtate sinna sõita Frakfurdist rendiautoga või pigem ikka rongiga? Ette tänades:)

Kas pead silmas Europa Parki? Mitmekesi lähete ja mis kuus? Kui võtad rendiauto saad olla majutuse osas tunduvalt paindlikum. Siis sobib ka majutuskoht a`la 50 kilomeetri raadiuses. Freiburgi ümbruses algavad kaheinimese tubade hinnad juulis 52 eurost. Colmari ümbruses Prantsusmaal 40 eurost.

Jah ma mõtlen seda Europa Parki:) meil plaanis minna arvatavasti 5 inimest neli täiskasvanut ja üks laps:)Ja plaan minna augusti keskel.

Et siis pigem augusti teine pool. Siis on seal juba kooliaeg. Eriliselt head mälestust ei jäänud, meeletu ülerahvastatus. Toidukohad pungil rahvast ja vähegi arvestatavad atraktsioonid ülipikkade järjekordadega. Aga samas, KÄIDUD-NÄHTUD :)

Kas te olite hotellis seal Europa Pargis sees?

Frankfurtist augustis rendiautoga Europa Parki sõites ööbisime Prantsusmaa poolel, mis tundus olevat soodsam. Ilmselt Strasbourgis aetakse suvel vähem poliitikat ja äri ning seetõttu nõudlus hotellide järele väiksem, pole vist ka tegemist nii kuulsa turismilinnaga. Vaata tüüpilisi otsingumootoreid hotels. com, booking.com, agoda.com jne. Europa Park aga igati tore koht, eriti lastele.