Europcari kampaaniakoodid

Kui muidu oleks nt VW Golf 8-päevaseks perioodiks Itaalias 245€, siis kasutades promokoodi 89906482 langeb hind 172€ peale.

Link: www.multiurl.com/sa/europcar_excellent_rates

Konkreetne kood + Europcar otsingusse panna, siis mitmes foorumis kiidetakse, et pole probleemi olnud auto kättesaamisel. Samas on enam kui tõenäoline, et nii suur soodukas on seotud mingi klubikaardi/kliendikaardi/liikmelisusega.

On keegi sarnaste kampaaniakoodidega varem broneerinud? Küsitakse 'soodustust tõendavat dokumenti' auto kättesaamisel?

Seda linki ja antud koodi kasutades on tõesti autode rent oluliselt soodsam. Kust selline kood aga pärineb? Kui minna ilma sinu antud linki kasutades Europcari kodulehele,on hinnad sootuks teised :S

Nii palju tänaseks targem, et 89906482 on Lufthansa kuldtaseme frequent flyer'itele (Miles&More Gold) ning annab, sõltuvalt sihtkohast, 25-35% allahindluse.

Igasuguste kliendikaartidega seotud promokoodide korral võidakse letis ka konkreetset kaarti näha nõuda. Kui kaarti esitada ei ole, siis soodustust ei saa ja tuleb auto võtta tolle hetke otse-letist-hinnaga.

Samas, kui teiste kogemusi lugeda, siis tõestust pigem ei küsita. Põhjaliku otsimise järel pole ühelegi negatiivsele kogemusele sattunud. Seega, why not, kui suudad äpardumisriski maandada.

Kui ette maksma ei pea võib kavaldada topeltbroneeringutega. Üks bronn mõne "riskantsema" sooduskoodiga, teine kindla peale. Soodsamaga õnneks läheb, siis saab teise bronni kohapeal tühistada. Ei lähe õnneks, siis on varuvariant võtta.

Nii jääb ainult südametunnistuse küsimus. Tehniliselt on tegu sohiga. Teisalt - kes patuta, visaku esimene kivi. Rendifirmad vaevalt ütleks ära võimalusest klienti lüpsta, eks aeg-ajalt on kliendil võimalus JOKK-skeemi vastu ka teha.

Lennukamad stsenaariumid kõrvale jätta, siis hetkel on Europcari puhul kõige muretum kood 44571243, mis annab -15%. Tegu on üldise kampaaniaga, mille puhul mingeid tõestusi ei nõuta.