Expedia British Airways

Tere! Ostan esimest korda interneti kaudu lennukipileteid (Helsingist Sao Paulosse) ja mõtlesin, et äkki keegi kogenum oskab nõu anda. Expedia leheküljelt British Airways lennukipileteid ostes saan 2 korda väiksema hinna kui British Airways koduleheküljelt ostes. Ei tea, kas see on loogiline.. Expedia lehel on kirjas, et hinnale võivad lisanduda veel lennufirmaga seoses mõned maksud, kas võin 15 tuhande kroonist lisa oodata? Aitäh!

Osta julgelt! Ainuke tasu, mis võib lisanduda, on äraantava pagasi eest, aga vist BA-l ei tule selle eest eraldi maksta.

Ole selle BA-ga ettevaatlik, viimasel ajal nad streigivad kogu aeg.

Õhtust. Kas Teil on olnud sellist juhust Expedia.com lehega, et peale complete booking nupu vajutamist ütleb, et bookingut ei saanud confirmida kuna neil ei ole kasutatud krediitkaardi kohta verificationit. Kas see võiks olla seotud minu enda kodupangaga või on seal midagi mille ma lihtsalt kahe silma vahele olen jätnud.

P.S. kaart on mul accountiga seotud

Endal hiljutine kogemus Belgia rockkontserdiga, kuhu piletit ühegi Eestis väljastatud krediitkaardiga broneerida ei saanud, sest korraldaja käskis piletimüüjal Baltikumi kaardid blokkida.