Fääri saared maikuus

Said soetatud piletid Fääri saartele, lendame sinna mai keskel ja oleme kohapeal 4 täispäeva (arvestamata lennupäevi).

Reisi peamine eesmärk on linnud ja loodus.

Vaatasin, et viimased postitused Fääride kohta on väga vanad, aga kindlasti on Tripikad seal ka viimastel aastatel käinud.

Oleksin tänulik igasuguste soovituste & arvamuste eest. Kuidas on parem ringi liikuda ? Autorent? Head majutussoovitused. Mida kindlasti külastada? Mis jättis eriti hea mulje? Mis ei jätnud? Jne jms

Ühesõnaga - mistahes arvamused, soovitused jt teil anda Fääridele minejatele?

Tänud!

Soovitan vaadata reisisaadet Bellingshausenist, külastasid ka erinevaid Fääride saari seal, saab päris hea ülevaate.

1
0

Mina käisin 2022.a. suvel ning mulle endale meeldis väga Viðareiði kant ning sealne kaljuneem (Enniberg). Kui tahta sõltumatult ringi liikuda, siis on autorent parim variant, et igale poole jõuda. Bussidega saab ka liigelda kuid see pidi olema omaette uurimine (liiklus väga tihe pole) ning kui olla nii lühikest aega, siis ma ise arvan, et see pole seda väärt.

Söömise osas tuleb arvestada, et kohad mida ise külastada tahad tuleks ette broneerida. Väga mitmed restoranid nt Thorshavnis kui broneeringut ette tehtud ei olnud, siis jäid ukse taha põhjusel, et kõik lauad olid neil reserveeritud. Ise käisin ROKS restoranis (https://www.roks.fo/en/roks) ja seda julgen soovitada. Sealne see valmis menüü mida pakuvad sobib hästi ka 1 komplekt kahele.

1
0

Minu jaoks oli kogu Fääride reisi suurim elamus Mykinesi saare külastamine. Matkasime seal terve päeva ja kui jõudsime välja Mykinesholmuri valge tuletorni juurde, siis oli tunne, et olen maailma lõppu jõudnud. Hiljuti oli seal küll varingu tõttu osa matkarajast suletud ja tasub uurida, kas rada on uuesti lahti. Transport saarele on piiratud, laevapilet tuleb kindlasti internetist ette osta (enne ilmaprognoosi vaadata) ning tasuda ka saare külastusmaks.

1
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased