Faliraki hotellid!

Tere!
Küsimus selline, et kas keegi oskab midagi head(või halba)rääkida Faliraki hotellides?
Kuidas seal muidu ilmastik on oktoobris ja kas seal noortel ka midagi ikka pakutakse(mõtlen ööelu kohapealt)?
Endal plaanis minna hotelli Colossos Beach 4 ja Al paketiga.

Olime seal 4 aastase pojaga kahekesi 2007 aasta suvel. Hotell asub Faliraki keskusest paar kilomeetrit eemal, aga bussi ja taksoühendus on olemas.
Hotellist üle tee mäkke minnes on veelõbustuspark kus atraktsioone on igale maitsele ja eale. Enamus meie ajast seal ka möödus.
Hotelli peamaja on ehitatud kahes või kolmes järgus ja sellest ka erinevad kulumisastmed. Kui võimalik (meile seda võimalust ei pakutud) vali tuba n.ö. peamaja mere ja basseini poolsesse külge, muidu näed rõdult vaid kõrvalhotelle ja osalist merevaadet või ehitatavaid kõrvalhotelle ja tühermaad. Lisaks peamajale on ka väikesed 1-e ja 3-e korruselised õuemajad, kus on rahulik ja roheline.
Meil oli samuti AI ja jäime söögi valikuga küll väga rahule. Rikkalik valik ja maitsev.
Ainus puudus, mis sellel hotellil oli, et basseinide (2 suurt ja 1 laste) ala oli liiga pisike. Kui eelmise õhtul-öösel kohta rätikuga kinni ei pannud siis lamamistooli ka ei saanud ja pidid selle kas rentima rannast või päevitama kividel, sellepärast me ka päevad otsad veepargis olime.
Väljapool hotelli ööelu kohta ei oska midagi kosta aga hotelli enda siseõues toimusid iga õhtu erinevad soud, mis lõppesid lastediskodega ja hotellis sees oli ka n.ö. diskoteek olemas.

Järgmine kord kui Rhodosele peaks sattuma siis valiksin hoopis selle samuti Horizon Traveli poolt pakutava hotelli http://www.harmonyresorts.gr/en/RP_Home.php . Mõni tuhat kallim aga kvaliteedi vahe oli tuntav juba seal õhtuti ringi jalutades. Suurel territooriumil ja paistis nagu oleks uus hotell. Wifi oli fuajees ka tasuta.

Suuret tänud info eest aga küsimus on veel selline, et kuidas rand oli peale kivise liiva? Kas vesi oli hea ja ujuda ikka sai?

Falirakis keskuses on pidutsemise võimalusi mitmeid. Ühest baarist sai vabalt teise astuda, inimesed tantsisid tänaval ja erinevate ööklubide töötajad jagasid tasuta pileteid ööklubidesse minekuks. Tänava äärsetes pubides lõppes pidu 12-2 ajal öösel ja siis liikus rahvas klubidesse edasi.
Faliraki keskuses olev rand oli liivane ja puhas. Linn ise ei ole eriti suur ja jala on võimaik kõik läbi käia.
Faliraki ja Rhodose linna vahel sõitsid bussid mitu korda päevas. HIndasid enam ei mäleta, aga kõrged nad ei olnud.
Rhodose vanalinn on hästi ilus ja tasub kindlasti külastada.
Söökide hinnad kohapeal on natuke kõrgemad kui Kreetal.
Küsimuste korral aitan meelsasti.

Tänud aga äkki oskad veel soovitada kus käia ja mida kindlasti vaadata?
Palju raha peaks kaasa võtma umbes ja kuidas kohalikud tunduvad?

Kindlasti tasub käia lisaks Rhodose vanalinnale veel Lindosel. Väga kena koht. Samuti oli hästi tore laevareis Symi saarele. Selle ostmiseks on parim variant sõita Rhodose linna ning minna sadamasse (kui minek bussiga, siis bussipeatus ongi peaaegu et sadamas). Sadamas seisavad reas erinevad pakkujad, kelle käest siis sobivaim variant välja valida. Samuti saab sadamast osta laevareisi Türki Marmarisesse.

Aga palju raha peaks kaasa võtmakui minek on 2 nädalaks?
Plaanis on ikka korralikult mõnu tunda puhkusest.

Meil õnnestus kahepeale lahti saada natuke vähem kui 600-st eurost, ja seda nädalga ja laristamata ning samas koonerdamata. Selle raha eest rentisime 4-ks päevaks auto, millele ostsime bensiini, ostsime saart tutvustava raamatu ja kaardi, sõime väljas lõunat, paar korda õhtust, ostsime niisama näksimist-joomist, natuke suveniire ja loomulikult piletid erinevatesse vaatamisväärsustesse. Küllaltki palju raha läks ka rannatoolide laenutamisele, sest päris kivide peal pikutada ei tahtnud. Arvan, et ei ole mõtet väga palju seda raha kaasa võtta, kohapeal saab enamuses kohtades ka kaardiga maksta.