Faro ümbruses kilomeetrite läbimine

Tere,

Kui väga hilja Faro lennujaama maanduda ja kohe rendikas võtta, siis kui kaugele mõistlik hotell broneerida on, ehk kui mägised seal teed on ja millise kiirusega sõita saab? Kas 30 km on ok?

Tänud ette
R

Portimaosse lähed alla tunni. Teed on täiesti head, anna aind minna.

Tere,

30 km on väga OK. 50 ei ole ka väga keeruline, kuid kaart peab hea olema, pimedas GPS veelgi parem. Igatahes peab väga kindel olema, kuidas hotellini sõita, sest muidu võid hotelli mitu tundi otsida. Teisalt, Portugalis (erinevalt Hispaaniast) räägivad inimesed üsna palju inglise keelt, kuid turismipiirkondades ei tea keegi kõiki hotelle ja veel vähem oskab täpselt nende juurde juhatada.

Portimaosse läheb alla tunni, kuid enne Portimaod on väga palju väiksemaid kohti, kus igas hinnaklassis hotelle on leida (Quarteira, Vilamoura, Albufeira), nii merevaatega kui ilma.

Alfamari võin juhatada. Falesias.

kohta inglise keele oskus ei kehti, ei räägi keegi eriti mõni üksik, ka menüüd on portugali keeles. Aga väga puhas linn, käisime 2 nädalat tagasi, kolmetärnilises tassis Eduardo kohvrid ise tuppa, tuba ise oli priimalt puhas mitte nagu roomas 30 aastat remontimata.