Fidži saared

Tere sõbrad, Plaan sinna niisama hulkuma minna aastaks või kauemaks. Kas oskab keegi öelda, kas sealkandis umbes 5000 eeguga kuus elab ära ja mida sellise raha eest saab? Mingit erilist luksust ma ei vaja aga katus võiks peakohal olla ja süüa/juua vajab inimene ikka.

Tänud juba ette Gilbert

Ise ei ole küll käinud, kuid tundub, et võib raskeks minna. LP: On average, budget travellers can expect to pay about $60 to $90 per day for food, transport and accommodation. If you stay in dorms and dine on corned beef, you can do it for a little less.

0
0

martm! Üsna nutune perspektiiv. Äkki oskab keegi kes käinud ka sõna sekka öelda? Eestis on sissetulekute/väljaminekute suhe nii paigast ära läinud, et tuleb kusagile mujale minna. Võibolla mõni hea soovitus? Gilbert

0
0

Olen käinud, väga lahe koht! Fidži on suhteliselt kallis koht, hinnatase võrreldav Austraaliaga. Samas sarnaselt Austraaliaga n-ö backpackerite hostelid kõrvuti 5 tärni luksusresortidega. Valik on kirju ja saari palju :) Kui tahad midagi odavamat, peaksid vbl hoopis aasia poole kiikama :)

0
0

Fidži devalveeris kohalikku dollarit 20%. Kodanikud turistid, kiirustage :P

Lähemalt: http://www.reservebank.gov.fj/ => Press release no 16

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased