Filipiinid

Tere!Olen minemas 18.04-10.05 Filipiinidele. Hetkel on broneeritud ainult lennupiletid Helsingi-Manila. Nüüd uuringi, et kuhu saarele soovitaksite minna. Kus oleks sellel hetkel kõige parem ilm, kus sajaks kõige vähem.. Ja kus oleks ilusaid saarekesi lähedal kuhu saaks minna island hoppingule ja samas ei oleks liiga kärarikas. Ja kuidas saaks sinna saarele mida soovitada oskate.. :)Aitäh

Nii ei viitsi keegi oma teadmisi mitmendat korda kirja panna.Pigem tasub vaadata neid teemasid siinhttps://trip.ee/foorum/uldfoorum?destination=355&topic=ja täpsustada küsimust vastavalt.

Olin 2016. aastal kuu aega Filipiinidel ja panin reisikava ja muudatuste soovitused blogisse kirja. (https://goo.gl/nN9YY7)  Lisaks olen kirjutanud näiteks ka kulutustest jne. Loodan, et on abiks. 

  1. a detsembris sai nähtud- külastatud seitset Filipiinide saart: Luzon, Bohol, Panglao, Balicasag, Virgin Island, Camiguin ja White Island.Eriliseks lemmikuks kujunes Camiguin, mis oli väike, armas, puhas ja lausa koduselt sooja vastuvõtuga.Meie pere Filipiinide video 1 min 30 sek on praegu Õhtulehe reisivideote konkursil. Kui see meeldib, ootame teie lahket hääletamist, klikake allolevale lingile ja punasele südamele.https://konkurss.ohtuleht.ee/reisivideod/14751Hääletada saab kuni 14.05.2018. Kniksud- kraapsud vaatajatele- hääletajatele!