trip-krainetrip-ukraine-dark
Fototehnika ost Hong Kongist

Kas keegi teadja oskaks kosta, oleks ok osta Nathan Roadilt Kowloonis. Siin hinnad tunduvalt soodsamad, kui suur on siit ostes saada t]nga. Kui nii, siis mismoodi siin haneks t]mmatakse, mida peaks j'lgima. Ootaks muidugi kommentaare nendelt, eks on siit ostnud, kas on olnud hea ost voi mitte. V]i on kellelgi soovitada hea pood, siis ootaks piirkonda ja poe nime v[i ka aadressi. Ette tanades

Ise ei, reisikaaslane jah. Märksõna on Mong Kok. Selles piirkonnas on palju, väga palju poode, kus aus kaup ja veelgi ausamad hinnad. Ei ole kuulnud, et sealt ostetud fotoaparaadiga oleks muresid olnud, so tünga ei saanud.

Sellest on siin kuskil pikemalt juttu olnud, aga ma ise ei viitsi otsida.

Aga tünga pole ka saanud. Ainult see konks on küll, et kui tahta mingit telefoni v fotoka keret osta ja tingida hind heaks, siis ei ole mõtet enam ära minna, sest kui tagasi tuled, siis võib hind olla juba mitu tuhat EEK- i kallim. Teine asi veel, et nad reeglina pakuvad kerele kokkulepitud hinda ainult siis kui sa neilt ka muu juurdekuuluva nänni ostad( torud, mälukaardid, välgu, kotid etc.). Nägin seal Ameeriklasi ja rääkisin nendega. Ütlesid et käivad igal aastal HK- s mingit uut nänni ostmas. Tünga üle keegi ei kurtnud. Kuigi kindlasti on ka selliseid kohti. Või nagu öeldakse- loll saab kirikuski peksa. Õnn kaasa.