Viimased kommentaarid

kiviriki le- need on hobused, aga mitte eeslid

Pole mõtet targutada sellel teemal, et kuskil keegi sai ilma hakkama. Kui kuskil piiril on jama siis kahetsed, et ei teinud volitust. See maksab kurjalt kätte!

Turkish ütles, et pilet pole nende kaudu ostatud ja and ei tegele sellega.

Ikka lennuki ja seljakotiga kuskile kuni 3tunni kaugusele.

Kas keegi oskab soovitada ka midagi Bali lähedal. Jätaksin pere puhkama ja kolistaks ise natuke ringi. Käiksin Sulawesil ära. Kuhu veel..?

Hotell on magamise koht, aga 2,5 -sega väga palju ei käi ka. Kus on vähem turistiko? Kus on paremad toidud? Kus meeldivam õhkkond. Peod ei paku huvi

Itaalias on väga tihti ummikuid. Tõelisi.

Itaaliat juulis soovitan vältida. Üldes kogu seda lõunakanti.

Äkki süveneks teemasse ja ei süüdistaks üksteist ei tea milles? Ma olen ka mõelnud, et sooviks vanadusepõlves kuskile soojemale maale pensionile jääda. Ootaks head toitu ja rahulikku keskkonda.

Ma ei väsi kunagi kirjutamast +/- 20 laiuskraadi on alati soe ja tavaliselt ka piisavalt tegevust.

Isegi meie Statoil ei võta 200 ja 500 vastu. Ükspäev ma olin hädas 500sega ja nad näitasid kassa juures olevat sellesisulist silti

Kuidas saab vastus aeguda? Ega haigused ei muutu. Üldiselt võiksid minna hoopis reisimeditsiini osakonda ja sealt küsida.

igal pool +/- 20 kraadi ekvaatorist

Näts kõrvadesse aitab hästi.

Ja kriidi mõte on hea. Pole ise sellele tulnudki. Toredad lauamängud on alati abiks, kui ilm sant.

Linna pole tõesti mõtet minna.

Tegelikult oled sa oma küsimusele ise vastanud.

  1. punkti soovitan igasugusele reisile.

Küsimustikus pole kõiki võimalusi. Näiteks ostan lennupileti läbi neti, kohapeal võtan takso mingi kohaliku vandi abiga ja hotelli võtan otse kohale minnes.

Seal kandis on jah sellised tüübid. Mul oli selline juhus, et ma teadsin ees ootavat politseid ja sõitsin u. 85 ga 90 alas. Mind peeti kinni ja näidati föönil kiirust 132km/h.

Kui ekstremistid lubasid otseselt turiste rünnata siis pole hirmul suured silmad.